به گزارش سرویس بین الملل دیار آذربایجان ، مشاور ارشد ترامپ امروز در مصاحبه با شبکه تلویزیونی اِن بی سی از تصمیم نامزد جمهوریخواه آمریکا در ادامه رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آتی این کشور سخن گفت.

«رودی گولیانی» (Rudy Giuliani) مشاور ارشد ترامپ در این مصاحبه اعلام کرد: وی همچنان در رقابت های انتخاباتی حضور خواهد داشت.

مشاور ارشد ترامپ تصریح کرد: ترامپ خود را مدیون حامیان انتخاباتی اش دانسته و در عرصه رقابت ها باقی خواهد ماند.

این در حالیست که «دونالد ترامپ» نامزد جمهوریخواهان آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ این کشور، دیروز شنبه با انتشار یک پیام ویدئویی در صفحه فیسبوک خود، از اظهارات خود علیه زنان عذرخواهی کرد و در عین حال مدعی شد که همه این افشاگری ها توطئه ای با هدف دور کردن اذهان جامعه از مسائل سیاسی و مهمتر است.

وی در ویدئویی که روز جمعه منتشر شده بود زنان را تحقیر کرده و از آنان به عنوان موجوداتی مبتذل نام می برد که در ازای وقت گذرانی با یک ستاره آمریکایی حاضر به زیر پا گذاشتن همه اصول اخلاقی خود هستند.

اظهارات ترامپ که خطاب به «بیلی بوش» مجری سابق یکی از برنامه های شبکه «ان بی سی» بیان می شود، به قدری زننده است که بزرگان حزب جمهوریخواه را آن هم در آستانه دومین مناظره انتخاباتی با «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات رقابت ریاست جمهوری ۲۰۱۶، حسابی شوکه کرده است.

اما معذرت خواهی روز شنبه ترامپ، پایان کابوس های وی نبود زیرا امروز یکشنبه «سی ان ان» دست به افشاگری جدیدی علیه این نامزد جمهریخواهان آمریکا زده است.

 سی ان ان با انتشار متن مصاحبه دونالد ترامپ با «هاوارد استرن» مجری معروف آمریکا، به اظهارات زشت ترامپ درباره زنان اشاره کرده است.

این اظهارات ترامپ که مربوط به سال ۲۰۰۶ است درباره «ایوانکا ترامپ» دختر وی است. پیش از این واشنگتن پست ویدیویی حاوی سخنان مستهجن ترامپ درباره زنان منتشر کرده بود.

بر اساس گزارش های موجود بیش از ۱۰ نفر از اعضای حزب جمهوریخواه اعلام کردند که دیگر از ترامپ پشتیبانی نخواهند کرد.

انتهای خبر /

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious