به گزارش خبرنگار دیار آذربایجان ، نادر قاضی پور با اشاره به ضرب و شتم یک راننده در ترکیه، اظهار داشت: از مسئولین امر ، فرماندهی مرزبانی ، استاندار و مسئولین دستگاه سیاست خارجی می‌‌‌خواهیم باقاطعیت تمام به این مسئله ورود نموده و نسبت به احقاق این راننده که مورد ضرب و شتم قرار گرفته است اقدام نمایند.

وی ادامه داد: این برای چندمین بار است که بعد از ورود یک راننده از مرز به داخل خاک ترکیه ، اکراد تروریست پژاک ترکیه اقدام به ضرب و شتم و ترور راننده‌‌‌های کشورمان می‌‌پردازند که نیازمند برخورد صریح با آن هستیم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ورود دولت ومسئولین گمرک به قضیه راننده مورد ضرب و شتم قرار گرفته، توضیح داد: مسئولین باید با قاطعیت تمام پیگیر حق یکی از رانندگان کشورمان که مورد ضرب و شتم قرار گرفته باشند. مجلس شورای اسلامی پیگیر عملکرد مسئولین در قبال این راننده و سایر رانندگان کشورمان که در خاک ترکیه مورد ضرب و شتم قرار می‌‌گیرند خواهد بود؛ همچنین مسئولین گمرک بازرگان نیز باید از هم اکنون پیگیر حل چنین مشکلاتی باشند.

وی خاطرنشان ساخت: این اتفاق برای بار اول نیست که اتفاق می‌افتد ولی با صراحت می‌‌‌گوییم اگر بار دیگر چنین اتفاقی در ترکیه و توسط اکراد تروریست پژاک و پ.ک.ک آن اتفاق بیفت ، مقابله به مثل خواهیم کرد و حق و خون رانندگان عزیز کشورمان را که توسط این شیاطین ریخته شده است، خواهیم ستاند.

لازم به ذکر است در چند روز اخیر یکی از رانندگان کشورمان بعد از عبور از گمرک بازرگان در خاک ترکیه توسط اراد مورد ضرب و شتم قرار گرفته و مجروح شده است؛ وی هم اکنون در بیمارستان ترکیه بستری است.

انتهای خبر / منبع : آناج

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious