به گزارش دیار آذربایجان ، جلالی با اشاره به حجم بالای سفرهای درون شهری و  نیاز شهر به توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی ، سازماندهی ناوگان را اصلی ترین موضوع در حوزه مدیریت حمل ونقل شهری برشمرد وافزود : تلاش برای توزیع متوازن  و ساماندهی مجدد ناوگان اتوبوسرانی، خرید اتوبوسهای جدید جهت ارتقاء خدمات رسانی از سیاستهای اولویت دار شرکت واحد می باشد و در این راستا اقدامات اولیه انجام شده است..

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز با اشاره به  برنامه‌ها و طرح‌های توسعه محور درحوزه حمل ونقل تصریح کرد: ازجمله مهمترین اقدامات اتوبوسرانی در سالجاری ورود تعداد ۱۳ دستگاه اتوبوس دوکابین جدید و ۲۰دستگاه اتوبوس تک کابین به چرخه ناوگان اتوبوسرانی در آستانه بازگشایی مدارس است که با ورود این  تعداد اتوبوس شاهد افزایش کیفیت خدمات و رضایتمندی شهروندان از ناوگان اتوبوسرانی خواهیم بود.

وی افزود: با راه اندازی وبهره برداری از این اتوبوسها در ناوگان اتوبوسرانی تبریز، توان خدمت‌رسانی افزایش یافته وامیداست با تزریق این تعداد اتوبوس، تردد‌ شهروندان تسهیل و زمان انتظار مسافرین کاهش یابد.

جلالی خاطر نشان کرد: با ورود این تعداد اتوبوس،روند بازسازی بخشی از اتوبوسهای مسیر تندرو در صورت تخصیص اعتبارات مورد نیاز آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious