به گزارش دیار آذربایجان ، میر سیاوش اسبقی سرپرست شهرداری مرند در جریان بازدید از وضعیت فعلی مجتمع تجاری جواهر گفت : مشکل این مجتمع تجاری و گردشگری با مساعدت مسئولین شهرستان و همچنین همراهی اعضای محترم شورای اسلامی شهر مرند قابل حل است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه بعلت واقع شدن در بافت مرکزی و هسته اصلی شهر، یکی از حساس ترین پروژه های شهرداری مرند است ، اظهار کرد : حل مشکلات موجود و بازگشت پروژه جواهر به چرخه ساخت و ساز در کوتاه ترین زمان ممکن و امکان بازگشایی مرکز و اتصال چهار شریان اصلی شهر ، از اولویت های اصلی این شهرداری است .

سرپرست شهرداری مرند خاطر نشان کرد : شهر مرند از پتانسیل بسیار بالایی در زمینه جذب فرصت های سرمایه گذاری برخوردار بوده که از این فرصت باید نهایت استفاده را نمود.

اسبقی در خاتمه افزود : با توجه به برنامه ریزی بعمل آمده و برگزاری چند نشست هماهنگی، شاهد فعالیت عملیات اجرایی مجدد پروژه جواهر در میدان امام خواهیم بود ، تا ضمن کاهش زمان بر شدن این طرح که مشکلات عدیده ای برای شهروندان زمینه های ترافیکی، اقتصادی و بد جلو نشان دادن ایجاد کرده ، بتوانیم دین خودمان را به مردم شریف مرند ادا کنیم.

انتهای خبر/

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious