به گزارش دیار آذربایجان ، محمد اسماعیل سعیدی در گفت‌‌وگویی در پاسخ به این سوال که آیا خبر تغییر استاندار آذربایجان‌‌شرقی صحت دارد، ابراز داشت: این خبر موثق نیست و در پیگیری‌‌‌‌های صورت گرفته از منابع مطلع این خبر تایید نشده است.

وی افزود: ما به ثبات در مدیریت و رفع نواقص معتقدیم، ولی اگر تغییراتی هم صورت پذیرد باید در راستای بهبود کیفیت اجرایی در استان باشد نه اعمال فشار برخی جریان‌‌های خاص سیاسی که برای نیل به اهداف خود اقدام به انجام تغییرات در سطح مدریتی استان می‌کنند.

این نماینده مجلس دهم با بیان اینکه چنین مسایلی نباید رخ دهد و در جمهوری اسلامی می‌بایست نظام شایسته سالاری حاکم باشد، خاطرنشان ساخت: بحث اشتغال یکی از معضلات اساسی کشور است که باید در این خصوص تدابیر لازم انجام گیرد و با توجه به این که در استان زیر ساخت‌‌های لازم آماده است و در جلساتی که برگزار شده تصمیمات خوبی در این خصوص اتخاذ گردیده، لذا از استاندار انتظار رفع این مشکل را داریم.

وی متذکر شد: نگرانی دیگری که ما در مورد استان داریم بحث تبریز ۲۰۱۸ است، با توجه به این که روند اجرایی آن بیشتر بر عهده استانداریست آقای جبارزاده در صورت ابقاء می‌بایست به این مورد توجه ویژه‌‌ای داشته باشد و جدی‌‌تر این امر را پیگیری کند، بالاخص خلأهایی را که بر اثر مشخص نشدن شهردار در این زمینه رخ داده است را ترمیم نماید.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در پایان متذکر شد: موضوع دیگری که بسیار حائز اهمیت است مسئله بحران آب در استان می‌باشد ، چه در بحث دریاچه رو به زوال ارومیه و چه در بخش کمبود آب در حوزه‌‌های کشاورزی و صنعت، نیاز به مدریت بحران و تصمیمات زیر بنایی در این زمینه وجود دارد.

انتهای پیام/ منبع : آناج

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious