به گزارش دیار آذربایجان ، بیت الله عبدالهی دیشب در حاشیه آئین معارفه فرماندار جدید اهر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: متأسفانه سیستم بیمار اداری و بانکی یکی از مشکلاتی است که صنعت و خدمات و سرمایه‌گذاران با آن دست به گریبان هستند و اگر حمایت‌های اساسی در این خصوص صورت نگیرد شاهد ور شکسته شدن طرح‌های تولیدی کم توان و افزایش بیکاری در جامعه خواهیم بود.

مدیرکلی که حتی برای معرفی مدیرش به شهرستان نمی‌آید  چطور می‌خواهد مشکلات مختلف حوزه مدیریت خود را حل کند

عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اداره کل ورزش و جوانان گفت: متاسفانه چندین سال است ساخت مجموعه ۵ هزار نفری اهر به حال خود رها شده و هیچ کس خود را پاسخگوی حل مشکلات این حوزه نمی‌داند.

وی گفت: متأسفانه مدیری که حتی برای معرفی مدیر شهرستانی خود زحمت حضور در آن شهر  را نمی‌دهد چطور می‌خواهد برای توسعه ورزش شهرستان‌ها تلاش کند.

عبدالهی با اشاره به کمبود فضاها  و امکانات ورزشی در شهرستان‌ها خواستار تدابیر مسوولان کشوری و استانی به این امر شد.

نماینده مردم اهر در مجلس در قسمتی دیگر از سخنان خود از فرماندار خواست پیگیری مطالبات مهم منطقه از جمله بزرگراه اهر – تبریز، جذب سرمایه‌گذاران، فراهم کردن زمینه برای اشتغال را از اولویت کاری روزانه خود قرار دهد.

وی از پیگیری خود برای حل مشکلات درمانی منطقه و مطالبات شهرداری از دولت در راستای صدور پروانه رایگان و مشکلات آموزشی و سرمایه‌گذاری خبر داد.

انتهای خبر /

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious