به گزارش دیار آذربایجان ، سعید شبستری خیابانی عصر امروز در آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان اهر، با بیان اینکه شهادت شهید مدنی به دست منافقین کوردل یادآور روزهای سخت بعد انقلاب است اظهار کرد: منافقین و دشمنان در جای جای کشور به دنبال توطئه چینی و ایجاد تفرقه و کشتار هستند ولی با رهبری مقام معظم رهبری این انقلاب و نظام با موفقیت به راه خود تداوم بخشیده و ادامه می‌یابد.

شبستری ادامه داد: مسئولیت‌ها و صندلی‌های ریاست حاصل خون فرزندان انقلاب و شهداست و باید هر چه در توان داریم برای مردم خدمت کنیم چراکه کمبودهای بسیاری داریم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: تمامی دستگاه‌های استان پای کار هستند و در راس آن استاندار آذربایجان شرقی هم‌وغم خود را به شهرستان‌ها نیز منتقل می‌کند و افتخار می‌کنیم که در تامین امنیت نقش داریم‌.

وی بابیان اینکه دولت تدبیر و امید در بخش بهداشت و درمان توجه ویژه ای دارد، گفت: زمانی مردم در بیمارستان‌ها لنگ تامین هزینه‌ها بودند اما در این دولت مشکلات درمانی مردم رفع شد.

شبستری در ادامه با تاکید بر اینکه کسانی که مسبب بی نماینده ماندن شهرستان‌های اهر و هریس شدند در قیامت پاسخگوی حق الناس باشند، اضافه کرد: این دو سالی که از انتخابات گذشته هنوز دلایل ابطال را نگفته اند و فشار آوردند که باید انتخابات ابطال شود.

وی اظهار داشت: رئیس جمهوری که با ۶۵ درصد آرای مردم انتخاب می‌شود تنها رئیس جمهور یک جناح و گروه خاصی نیست، انتخابات تمام شده ولی برخی‌ها هنوز مرزبندی کرده و انگ تراشی می‌کنند در حالی که دشمن سر گرم کار خود بوده ولی در داخل کشور دشمن تراشی می‌کنند.

شبستری با تاکید بر اینکه وقتی یاس و ناامیدی بر مردم حاکم شود حتی بروز ترین امکانات گره از مشکلاتشان باز نمی‌کند، بیان داشت: مردم باید به آینده امیدوار باشند و خانواده بزرگ دولت با نگاه مثبت مدیران خود این امر را محقق می‌کند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه دوران انگ تراشی به پایان رسیده و نباید با سخنان بی خود سرمایه گذاران را فراری داد، یادآور شد: دولت که اکنون مکلف به ایجاد یک میلیون شغل است آیا می‌تواند به تنهایی از عهده کار بر آید؟ قطعا خیر، اگر اراده مردم نباشد کاری از پیش نمی‌توان برد.

وی بیان کرد: عابدی فرمانداری اخلاق مدار و بسیجی است و محمودی فرماندار جدید این شهرستان یکی از مدیران موفق استان آذربایجان شرقی است که هر دو این عزیزان قصدی جز خدمت ندارند.

شبستری با بیان اینکه مدیریت ارشد آذربایجان شرقی نسبت به شهرستان اهر و ارسباران نگاه ویژه ای دارد و برای توسعه این منطقه تلاش می‌کند، گفت: سعی داریم تا اهر و ارسباران در حوزه‌های مختلف در مسیر توسعه قرار گیرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: توسعه در گرو تلاش شبانه روزی مدیران است و اگر مدیری ضعیف باشد و نتواند خواسته مردم را اجابت کند برکنار می‌شود در این خصوص با کسی تعارف نداریم در صورتی که مدیری تلفن همراه خود را خاموش کرده و در شهرستان ساکن نباشد باید کنار گذاشته شود.

وی با انتقاد از اینکه در زمانی که بودجه کشور بیش از الان بود ولی اقدامی نکردند و با عوام فریبی مردم را گول زدند، خاطرنشان کرد: زمانی که پول از پارو بالا می‌رفت برای این مردم کاری نکردند و با پول‌های کلان برای همدیگر سکه هدیه می‌دادند در حالی که ما مدعی هستیم فرمانداران مان پاک دست و کاری هستند سوابق آنها نیز نشان دهنده همین امر است.

انتهای پیام/

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious