به گزارش خبرنگار دیار آذربایجان ، در چهارمین نشست اعضای شورای فرهنگ عمومی حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی در بیاناتی ضمن تقدیر از مردم و مسئولین در برگزاری باشکوه و با امنیت مراسم دهه اول محرم گفت : حضرت امام حسین (ع) کشتی انسانیت برای همه بشریت است و فرهنگ عاشورا می تواند موجب وحدت مسلمانان باشد.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره شعر کوثر ، از تمامی اعضاء خواست تا در راستای  هر چه بهتر برگزار شدن جشنواره مذکور با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند همکاری  و مساعدت لازم را داشته باشند.

دراین نشست فرجی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند و دبیر شورای فرهنگ عمومی با اعلام خبر برگزاری چهاردهمین جشنواره شعر کوثر گفت : از جمله ویژگیهای شاخص جشنواره سالجاری برگزاری آن در گستره شمالغرب کشور و همچنین تجلیل از یکی از پیشکسوتان شعر و ادبیات شهرستان است .

دبیر شورای فرهنگ عمومی در ادامه خاطر نشان کرد: برای سهولت شرکت کنندگان جهت ارسال آثار، ثبت نام جشنواره به صورت اینترنتی و از طریق پرتال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند انجام می گیرد .

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند آخرین مهلت ثبت نام و ارسال اولیه آثار به جشنواره را دوشنبه ٧ اسفند ماه ١٣٩۶ اعلام کرد و افزود: در تاریخ ١٧ اسفند ماه ٩۶  چهاردهمین جشنواره شعر کوثر به کار خود پایان خواهد داد.

در پایان چهارمین نشست اعضای شورای فرهنگ عمومی  مرند از پوستر و فراخوان و پرتال ثبت نام جشنواره شعر کوثر توسط علیار راستگو و  امام جمعه شهرستان مرند و سایر اعضاء این شورا  رونمایی شد .

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند در سالجاری با حضور تمامی اعضاء در محل دفتر امام جمعه مرند برگزار گردید .

انتهای خبر /

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious