به گزارش  دیار آذربایجان از تبریز، محمدرضا نعمت‌زاده صبح امروز در جلسه شورای سیاستگذاری تبریز ۲۰۱۸ که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی در استانداری برگزار شد، با تاکید بر اینکه برای تبریز ۲۰۱۸ وقت کم است اظهار کرد: پروژه‌هایی که تعریف شده است، باید تعداد را بسیار کم کنیم تا عملیاتی شود و انرژی بگذاریم تا تعداد کم را با کیفیت انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه ۳۶۵ روز داریم و باید برای این روزها دقیقا برنامه داشته باشیم افزود: باید از اول ژانویه و ۱۱ دی بدانیم در طول سال ۲۰۱۸ هر روز چه برنامه‌ای وجود دارد و از گردشگران برای رویدادهای مختلف دعوت کنیم.

رئیس افتخاری ستاد تبریز ۲۰۱۸ با بیان اینکه مسائل خاص تبریز مانند فرش تبریز داریم که باید برای این موضوع وقت بگذاریم و معرفی کنیم تصریح کرد: خوشنویسی، شعر، چرم و کفش، عرفان، مشاهیر، علامه‌ها و… باید بیش از پیش وقت بگذاریم و به عنوان ظرفیت‌های فرهنگی معرفی کنیم.

نعمت زاده با تاکید بر اینکه در تبلیغات بین المللی تبریز۲۰۱۸ ضعف زیادی داریم ابراز داشت: متاسفانه برای یک کار ۷ یا ۸ نفر مسئول داریم که اینگونه، کارها بر زمین می‌ماند در حالی که باید یک مسئول داشته و اگر رئیس کمیته دولتی است باید معاون از بخش خصوصی باشد تا هم افزایی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه صنعتگران و تجار باید عضو اصلی ستاد تبریز۲۰۱۸ باشند و نه میهمان خاطر نشان کرد: اگر به بخش خصوصی میدان ندهیم خود را کنار خواهند کشید و در برگزاری این رویداد با مشکل جدی مواجه می‌شویم.

رئیس افتخاری ستاد تبریز ۲۰۱۸ بر استفاده بهتر از ظرفیت راهنمایان گردشگری تاکید کرد و گفت: می‌توانیم برای تقویت این حوزه از ظرفیت دانشجویان که اغلب مسلط به زبان‌های زنده دنیا هستند، باید مورد استفاده قرار گیرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious