به گزارش خبرنگار دیار آذربایجان ، محمد حسن نژاد نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت : متاسفانه در فضای مجازی شهرستان مرند مطالبی دیده می شود که انسان را یاد روزهای کلنگ زنی پل دهستان دولت اباد در سال ١٣٩۴ و متعاقب ان تعطیلی پل و رنج و درد مردم از محل خیانت و حسادت برخی به اصطلاح دلسوزان و مسئولین وقت، می اندازد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بدخواهان مردم مرند از سرنوشت گذشته عبرت بگیرند و راه اشتباه رفته برخی ها را دوباره پیمایش نفرمایند ، اظهار داشت : هر کسی در هر مقامی بخواهد ساخت این پل را به حاشیه برده و در ان خللی وارد کند به شدیدترین شکل ممکن با استفاده از اختیارات قانونی و به پشتوانه مردم عزیز، شخصا با ان برخورد خواهم نمود.

محمد حسن نژاد خطاب به برخی از جوسازی ها توسط عده ای از اعضای شورای اسلامی شهر مرند گفت : به برخی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر مرند صمیمانه و برادرانه اعلام می کنم اگر قبل از کاندیداتوری شورا، قانون شورا را مطالعه ننموده اند، مجدد به مطالعه قانون بپردازند چرا که طبق قانون، نماینده مجلس مطالبه گر و ناظر شورا می باشد و نه بر عکس، و لازم نیست شورا در اموری خارج از حیطه وظایف و بودجه شهرداری اظهار نظر نماید.

وی در ادامه افزود : نزدیک چهار ماه از موافقت نامه اینجانب و فرماندار محترم با معاون محترم وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها مبنی بر نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری مرند و اخذ تسهیلات برای ساخت مجموعه فرهنگی، گردشگری و موزه ای نوح نبی می گذرد، لطفا شورای محترم شهر مرند و شهرداری گزارشی از اقدامات انجام شده در این خصوص ارائه نمایند.

نماینده مرند و جلفا در خاتمه گفت : امیدوارم همگان به این نتیجه برسیم که مسئول شدیم و حقوق میگیریم تا در راه خدمت به مردم از دست همدیگر بگیریم نه اینکه پای همدیگر را بکشیم

انتهای خبر /

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious