به گزارش دیار آذربایجان ، سردار غلام عسگر کریمیان در آیین اختتامیه اولین جشنواره ابوذر، ضمن اشاره به این‌که اصحاب رسانه، به عنوان افسران جنگ نرم در جبهه‌ی جنگ نرم با دشمن به شدت درگیرند، اظهار کرد: اصحاب رسانه همواره در تداوم انقلاب اسلامی گامی موثر برداشته‌اند. 

وی با در بخش دیگر سخنان ضمن انتقاد از اینکه برخی از برنامه‌ها در آذربایجان شرقی در ساعت تعیین شده، آغاز نمی‌شود، افزود: برخی از افراد دیر آمدن را برای خود افتخار می‌پندارند ولی ما باید این فرهنگ غلط را اصلاح کنیم. 

سردار کریمیان با اشاره به برگزاری اولین جشنواره ابوذر، عنوان کرد: در تاریخ اسلام ابوذر نماد حق طلبی و حق گویی بوده است و معتقدم اصحاب رسانه زبان مردم، زبان عدالت و توحید و انقلاب اسلامی هستند. 

وی تاکید کرد: دوری از محافظه کاری جزوی از لوازمی است که اصحاب رسانه را موفق می‌کند و آن‌ها به عنوان افسران جنگ نباید ترسی در عرصه‌ی نبرد داشته باشند. 

سردار کریمیان با بیان این‌که بی‌تفاوتی و بی‌اعتنایی به رخدادهای پیرامون، آفتی در جامعه بوده و در این راستا دشمن به دنبال اهداف شوم خود است، افزود: خبرنگاران نباید به رخدادها و حوادث اطراف خود بی‌تفاوت باشند؛ چرا که بی‌تفاوتی مساوی با خنثی بودن است و انسان خنثی، بود و نبودش در جامعه فرقی نمی‌کند. 

وی با بیان این‌که اختلاف نظرهای سیاسی و جناحی نباید مانع تعامل اصحاب رسانه با یکدیگر شود، تاکید کرد: اصحاب رسانه باید همگی در کنار هم تعامل و وحدت داشته باشند؛ چرا که دشمن به دنبال فرصت برای رخنه کردن است. 

وی افزود: تمامی جناح‌های مختلف با عقاید مختلف زیر پرچم انقلاب اسلامی زندگی می‌کنند و باید نسبت به یکدیگر مودب باشند. 

وی با تاکید بر این‌که یکی از وظایف اصلی اصحاب رسانه جلوگیری از کم رنگ شدن روحیه استکبار ستیزی است، اظهار کرد: ما نباید دشمنان خود را فراموش کرده و نسبت به آن‌ها بی‌تفاوت شویم، بلکه باید روحیه‌ی استکبار ستیزی خود را در مقابله با یزیدیان زمان تقویت کنیم. 

وی با تاکید بر این‌که خبرنگاران باید همواره به روز و آنلاین باشند و غفلت نکنند، افزود: توصیه می‌کنم خبرنگاران به روز بوده و سطح سواد خود را ارتقا دهند و در حوزه‌ی فضای مجازی، حضور فعالانه داشته باشند؛ چرا که اصحاب رسانه نقش پیشبرنده ی انقلاب اسلامی به اهدافش را بر عهده دارد. 

وی تاکید کرد: خبرنگاران مسئولیت سنگینی دارند و نباید حقیقت ها را فدای پشتیبان مالی کنند و همواره بکوشند تا صدای انقلاب، توحید، عدالت و صدای مردم باشند و صدای مظلومان را در دورترین مناطق کشور به گوش مسئولان برسانند.

انتهای خبر/

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious