به گزارش خبرنگار دیار آذربایجان ، همزمان با آغاز هفته وحدت جلسه ای با محوریت سوء تفاهمات فی ما بین مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس و نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی به میزبانی حجت الاسلام و المسلمین سالار سنجری امام جمعه منطقه آزاد ارس (جلفا) برگزار شد .

حجت الاسلام سالار سنجری امام جمعه منطقه آزاد ارس (جلفا) اتحاد بین مسئولین را مطالبه جدی مردم دانست و اظهار داشت : این دیدار در فضای صمیمی و دوستانه با حضور محسن خادم عرب باغی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس و دکتر محمد حسن نژاد نماینده شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با محوریت دعوت به مودّت ، محبت و رفع سوء تفاهمات پیش آمده برگزار شد .

وی در ادامه با بیان اینکه هرگونه اختلاف در بین این مسئولین موجب تضعیف منطقه و متضرر شدن مردم بزرگوار جلفا خواهد شد ، خاطر نشان کرد : وجود نماینده ای جوان و با نشاط و متخصص را از سویی و حضور مدیر عاملی کارکشته و مجرب و متدین را از سوی دیگر فرصتی بزرگ برای منطقه تلقی کرد که باید از آن استفاده کامل را نمود.

حجت الاسلام سنجری در پایان این جلسه ضمن دعوت به پایان دادن اختلافات و سوء تفاهمات ، متذکر شد هرگونه عملی که موجب تفرقه و اختلاف در بین این دو بزرگوار و سایر مسئولین شهرستان گردد خیانت و عامل آن نیز خائن است.

براساس این گزارش ، همچنین مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حجت الاسلام سنجری، با مبارک دانستن این اقدام فضای دوستی و همدلی را لازمه قدم ها و موفقیت های بزرگ دانست.

دکتر محمد حسن نژاد نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی هم ضمن تشکر از امام جمعه منطقه آزاد ارس (جلفا) با فرخنده خواندن این اتفاق اظهار داشت : باید تمام تلاش های مسئولین صرف خدمت رسانی به مردم عزیز گردد.

انتهای خبر /

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious