به گزارش خبرنگار دیار آذربایجان ، علیار راستگو معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در مراسم معارفه شهردار جدید شهر زنوز اظهار داشت : شهرزنوز دارای توانمندی های بسیاری در زمینه گردشگری می باشد که درصورت توجه می تواند کلید توسعه وپیشرفت منطقه گردد.

راستگو با بیان اینکه در دوسال گذشته بیشترین اعتبارات دولتی برای شهر زنوز تخصیص یافته است افزود : در سال جاری نزدیک به ۳۰ میلیارد ریال جهت پایاب سد زنوز اختصاص یافته است که اقدامات لازم برای شروع این پروژه انجام شده است.

وی در ادامه افزود : فرمانداری شهرستان ویژه مرند نیز هر اقدامی برای افزایش اعتبارات شهر زنوز لازم باشد انجام خواهد داد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت : مردم شهیدپرور و بافرهنگ شهر زنوز همواره در اجرای پروژه های عمرانی همراه اصلی دولت بودند و از پس نیز دولت خواهان همکاری مردم برای آبادانی شهر زنوز است.

راستگو با اشاره به ظرفیت گردشگری شهر زنوز گفت: این شهر به دلیل قرارگیری در نقطه جغرافیایی خاص دارای مناطق زیبای گردشگری و محصولات کشاورزی از جمله سیب زنوز است که شهرت جهانی دارد که مسئولین شهر می توانند از این پتانسیل طبیعی در جهت جذب گردشگر و جذب سرمایه گذار استفاده کنند.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات جبار فرجی شهردار سابق شهر زنوز تقدیر و هادی مقدم زاده به عنوان شهردار جدید شهر زنوز معرفی شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious