به گزارش دیار آذربایجان ، رحیم شهرتی‌فر صبح امروز در جلسه کمیته فرهنگی و هنری تبریز ۲۰۱۸ با اشاره به اینکه در موضوع تبریز ۲۰۱۸ همه مردم می‌توانند به صورت فکری و عملی کمک کنند اظهار کرد: موسسات فرهنگی و هنری یکی از مهم‌ترین بازوهای اجرایی تبریز ۲۰۱۸ هستند که برای معرفی هنرمندانه ظرفیت‌های تبریز و آذربایجان شرقی پای کار بیایند.

وی با اشاره به اینکه در تبریز و استان شخصیت‌ها و موسسه‌های هنری و فرهنگی برجسته‌ای وجود دارد، افزود، بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها به همراهی مردم می‌تواند نتایج قابل توجهی در ۲۰۱۸ برای ما به ارمغان بیاورد.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه رویداد تبریز ۲۰۱۸ سرآغازی برای معرفی تبریز است گفت: این رویداد در سال ۲۰۱۸ بهانه‌ای برای شروع و برنامه‌ریزی منسجم برای تداوم بهره‌گیری از ظرفیت‌های گردشگری در اشتغال و ارزش افزوده است.

وی با اشاره به اینکه موسسات فرهنگی و هنری، رابط دستگاه‌های دولتی و مردم باشند ابراز داشت: نیازمند به صحنه کشیدن همه مردم برای میزبانی آبرومندانه از گردشگران رویداد تبریز ۲۰۱۸ هستیم.

شهرتی فر با بیان اینکه در کمیته فرهنگی و هنری تبریز ۲۰۱۸ بیش از ۱۳۰ برنامه فرهنگی طراحی و تدوین شده است خاطر نشان کرد: برای غنی سازی این برنامه‌ها نیازمند کمک فکری و محتوایی موسسات فرهنگی و هنری هستیم.

انتهای پیام/

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious