به گزارش دیار آذربایجان ، ایرج شهین باهر پیش از ظهر سه شنبه در آیین رونمایی از پوستر پنجمین جشنواره نمایش های خیابانی و فضای باز تبریزیم با بیان اینکه ۸۰ درصد موضوعات مطرح شده در جلسات شورای شهر موضعات فرهنگی است، اظهار کرد: بحث های فرهنگی ماندگاری و تاثیرگذاری بیشتری دارد.

وی همچنین در ادامه با بیان اینکه وسعت تاثیر فرهنگ و هنر با فعالیت های عمرانی قابل مقایسه نیست، افزود: در حوزه شهرسازی تصورمان این است که صرفا مشکلاتمان در سطوح شریانی شهر است و سعی می کنیم در این حوزه فعالیت کنیم، اما غافل از این هستیم که آموزش شهروندی می تواند بسیاری از مشکلات شهری را حل کند.

شهردار تبریز با تاکید بر اینکه باید پروژه های عمرانی پیوست فرهنگی داشته باشند، گفت: در تبریز ۲۰۱۸ باید بیشتر در حوزه فرهنگی کار کنیم، زیرا زمان لازم برای اجرای پروژه های عمرانی را نداریم.

وی ابراز کرد: مسافران و گردشگران بیشتر از تماشای برج و سازه های امروزی برای آشنایی با سنت ها و فرهنگ به این شهر سفر می کنند.

شهین باهر در پایان از حمایت استاندار آذربایجان شرقی و اعضای شورای شهر تبریز تقدیر کرد و افزود: امیدواریم با حمایت های ویژه در اجرای پروژه های شهری، آرزوهای شهروندان را برآورده کنیم.

انتهای خبر /

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious