به گزارش دیار آذربایجان ، جواد وطنخواه رئیس اداره دامپزشکی و قرنطینه مرزی جلفا اظهار داشت: بر همین اساس از ابتدای سال جاری ۵ هزار تن گوشت گوسفندی، ۸۵ هزار و ۲۴۶ جلد پوست خام گاوی، ۱۴هزار و ۴۵۰ کیلوگرم دنبه گوسفندی، یک میلیون و ۲۹۲ هزار و ۷۲۰ قطعه جوجه یک روزه و ۱۲ هزار و ۵۵۰ کیلوگرم شاه میگو پس از کنترل و بازرسی توسط کارشناسان مستقر در قرنطینه‌های دامی پایانه مرزی نوردوز و جلفا مجوز صادرات، واردات و ترانزیت را دریافت کرده‌اند.

تسریع در عملیات بهسازی کشتارگاه دام بستان آباد

در گزارش دیگری از این روابط عمومی آمده است: رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بستان آباد گفت: فرماندار شهرستان در بازدید از روند اجرای عملیات بهسازی کشتارگاه دام خواستار تسریع در عملیات اجرایی آن شد.

ودود فدای حسینی اظهار داشت: همزمان با اجرای عملیات بهسازی کشتارگاه دام شهرستان بستان آباد، دکتر موسوی فرماندار و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان، از روند اجرای این عملیات و نوسازی سالن شماره ۲ کشتارگاه دام بازدید نمودند.

وی خاطر نشان کرد : فرماندار این شهرستان خواستار تسریع در عملیات اجرایی آن شد و تاکید کرد اتمام عملیات اجرایی ساختمان کشتارگاه دام این شهرستان موجب ارائه خدمات بهتر و بیشتر و در خور شأن به مردم شریف شهرهای بستان آباد، تیکمه داش و قره چمن خواهد شد.

انتهای خبر /

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious