به گزارش دیار آذربایجان ، عزیز جوان پور عصر امروز دوشنبه در شورای دانشگاه آزاد واحد تبریز گفت: باید زیرساخت های لازم برای جذب دانشجوی جدید فراهم شود.

جوان پور با بیان اینکه رضایتمندی و تکریم دانشجویان در جذب دانشجو اثر گذار است تصریح کرد: همه همکاران در حوزه های مختلف دانشگاه در انجام وظایف و تکالیف خود از هیچ اقدامی جهت حل مشکل دانشجویان دریغ نورزند.   مخصوصاً  روسای دانشکده‌ها برای بررسی و مرتفع شدن مشکلات و حصول رضایت مندی دانشجویان تمهیدات را لازم اتخاذ کنند.

وی با اشاره به اینکه یکی از راهکارها در جذب دانشجو تبلغات اثر بخش تصریح کرد: جذب دانشجوی بدون کنکور، دانشگاه ها را به عرصه رقابت کشانده و دانشگاه های مختلف می کوشند دانشجویان بیشتری را جذب کنند که در این میان با تشکیل کارگروه‌های تخصصی و اطلاع رسانی به موقع و تبلیغات اثر بخش می توانیم رقابت موفقی داشته باشیم.

دبیرهیأت امنای استان آذربایجان شرقی ادامه داد: واحد تبریز توانمندی های قوی بی نظیری دارد و باید تلاش کنیم تا برای حل مشکلات از ظرفیت ها و پتانسیل آن نهایت استفاده را ببریم.

وی گفت: با تشکیل کارگروه‌های تخصصی در استان زیرساخت‌های لازم برای جذب و پذیرش دانشجو فراهم و برنامه‌ریزی لازم برای ارتقای کیفیت آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه انجام گیرد.

جوانپور با اشاره به تشکیل شورای عفاف و حجاب در دانشگاه گفت: دانشگاه به عنوان یک فضای آموزشی، علمی و فرهنگی دارای شئوناتی است که باید به آن احترام گذاشت. اشاعه و بسط فرهنگ حجاب و عفاف از اولویت های جامعه دانشگاهی است و باید پوشش متناسب با شعائر اسلامی را در بین دانشجویان و دانشگاهیان بیشتر از گذشته بسط داد.

وی ادامه داد: به منظور صیانت از جایگاه و منزلت رفیع دانشگاه و همچنین حفظ و کرامت دانشگاهیان از تمامی استادان، کارمندان و دانشجویان انتظار میرود با رعایت پوشش مناسب و با عفاف و حجاب در حفظ محیط سالم دانشگاه کوشش کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious