به گزارش دیار آذربایجان ، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود بر انسانیت و شرافت انسانی

متاسفانه در بازی دیروز پرسپولیس با تراکتور شاهد چنان اتفاقات زشت و دلخراشی بودیم که حتی نمونه ان را در دیدارهای ایرانی – عربی، ارژانتینی – انگلیسی و … نیز نمیتوان شاهد بود.

توهین ها و فحش های سازمان یافته توهین و فحاشی به تراکتور نبود توهین به انسانیت، توهین به کل ایران و ایرانی، توهین به شهدای نگهبان تمامیت ارضی ایران و توهین به بسیاری از مراجع عظام تقلید و بزرگان نظام بود که با افتخار اعلام میدارند که ترک ایرانی هستند.

مسلما ما این توهین ها را به حساب هواداران و دوستداران پرسپولیس نمی نویسیم چرا که پرسپولیسیها خانواده دارتر از انی هستند که به خانواده و هویت قشر بزرگی از ایرانیان توهین کنند، پرسپولیسی ها عاقلتر از ان هستند که با این کار تیمشان را در معرض محرومیت سنگین قرار دهند، ما این توهین ها را به حساب کسانی می نویسیم که با پول های کثیف، به قیمت به نابودی کشاندن فوتبال ایران و حتی وحدت ملی، با اجیر کردن افرادی بر موج احساسات پاک جوانان و نوجوانان سوار شدند تا مشکل اصلی فوتبال ناپاک امروز به حاشیه برود.

واقعا از اینهمه ضربه به یکپارچگی و وحدت ایران چه کسانی سود می برند؟ این اتفاق با این شدت چرا بعد از مطرح شدن فساد در فوتبال و حامیان مالی تیم ها اتفاق افتاد؟ ایا عده ای قصد دارند با راه انداختن دعوای ترک و فارس، تراکتور و پرسپولیس، بحث فساد در فوتبال را به ورطه فراموشی ببرند؟ ایا این اتفاقات به نفع تیم های ماست یا همین اتفاق ملعبه دست تیم های عربی خواهد شد تا تن به میزبانی تیم های ایرانی نداده و سر تیم های ایرانی در جام باشگاههای اسیا را در بازهای خانگی خارج از خانه یکی یکی ببرند؟!

ایا واقعا جوانان و نوجوانان ما برای فحش دادن و فحش شنیدن به ورزشگاهها میروند یا پولهای کثیف با اجیر تعدادی انگشت شمار به ورزشگاهها جو داده و از شور جوانی این تماشاگران در جهت منافع پلید خود استفاده می کنند؟! این سوالات و این اتفاقات زشت بیش از پیش لزوم برخورد با مفسدین حوزه فوتبال و زالوهای فوتبالی را بر ما نمایندگان ملت تکلیف می کند و بنده نیز به عنوان وکیل ملت قول شرف میدهم با استفاده از اختیارات قانونی ( سوال یا استیضاح وزیر ورزش، تحقیق و تفحص از وزارتخانه و فدراسیون و باشگاهها و … ) تا اخر پای مبارزه با فساد در فوتبال که با ریشه کن شدن ان، فحش و فحاشی نیز از ورزشگاهها رخت برخواهد بست، ایستاده و از منافع اقوام که تامین کننده منافع عمومی و ملی است، دفاع نمایم.

با سپاس

محمد حسن نژاد

خادم مردم شریف مرند و جلفا

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious