January 24,2018 | ۱۳۹۶/۱۱/۰۴

DIYARE AZARBAIJAN

اخبار مهم روز :
تبلیغات

نماینده ولی فقیه در سپاه شهدا:

حماسه ۹ دی اثبات حمایت قاطع ملت از نظام و ولایت بود/ رسالت انقلابی ماندن و انقلابی حرکت کردن باید بین روسای ۳ قوه باشد

حماسه ۹ دی اثبات حمایت قاطع ملت از نظام و ولایت بود/ رسالت انقلابی ماندن و انقلابی حرکت کردن باید بین روسای ۳ قوه باشد

حجت الاسلام سرایی ادامه داد: حماسه ۹ دی اثبات حمایت قاطع ملت از نظام و ولایت بود که تمام توطئه ها و نقشه های دشمنان را باشکست مواجه کرد.

به گزارش دیار آذربایجان ، نماینده ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی عصر امروز در همایش بزرگداشت حماسه نه دی در جمع پرشور مردم و بسیجیان هادیشهر، ۹ دی را روز استقامت و پایداری و امتحان بزرگ الهی عنوان کرد و گفت: ملاک تشخیص حق و باطل، ولایت مداری است.

حجت الاسلام و المسلمین سرایی گفت: انقلاب ایران معجزه ای بود که معادله سیاسی دنیا را بر هم زده و به دنیا ثابت کرد که می توان با دست خالی نیز در برابر ظالمان ایستاد.

وی با بیان اینکه از همان اول انقلاب دشمنان اسلام توطئه هایی بسیاری برای براندازی انقلاب اسلامی به راه انداختند افزود: دشمن در سال ۸۸ به دنبال انقلاب سبز مخملی در ایران بود. به طوری که در سال ۸۸ فتنه ای به وجود آوردند که هزینه های بسیاری را به کشور تحمیل کرد.

حجت الاسلام سرایی ادامه داد: این فتنه با تشکیل کیمته صیانت از آراء قبل از انتخابات و ایجاد ذهنیت تقلب در جامعه استارت و با پیروز برشمردن یکی از کاندیداها قبل از شمارش کامل آراء که برای اولین بار در جهان شاهد آن بودیم کامل شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهدا تقلب را اسم رمز فتنه ۸۸ دانست و بیان کرد: به علت بی بصیرتی خواص جامعه در سال ۸۸ کشور متحمل هزینه های بسیاری شد و برای اولین بار در نظام انقلاب اسلامی با طراحی آمریکایی ها و جهالت و خیانت خواص مردم در برابر نظام قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در عاشورای سال ۸۸ و با هتاکی فتنه گران به امام حسین (ع) مردم متوجه نیت پلید و اصلی آنان شده و با حضور پرشور در راهپیمایی نه دی حماسه بی نظیری به وجود آوردند.

سرایی گفت: مردم ایران هیچ وقت هتاکی فتنه گران را فراموش نخواهند کرد. حماسه ۹ دی اثبات حمایت قاطع ملت از نظام و ولایت بود که تمام توطئه ها و نقشه های دشمنان را باشکست مواجه کرد.

وی با بیان اینکه  ایران به برکت انقلاب اسلامی در مسیر پیشرفت و توسعه قرار گرفته و تمام قدرت های بزرگ را به زانو درآورده است اظهار کرد: مهمترین هدف دشمن نا امید کردن ملت ایران است و در این راه از تمامی ظرفیت های خود برای براندازی حکومت اسلامی ایران استفاده می کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهدا در پایان خطاب به مسئولان بیان کرد: رسالت انقلابی ماندن و انقلابی حرکت کردن باید در بین روسای ۳ قوه و مسئولین کشور برقرار باشد تا بر دشمنان خود چیره شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious