January 24,2018 | ۱۳۹۶/۱۱/۰۴

DIYARE AZARBAIJAN

اخبار مهم روز :
تبلیغات

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه جلفا:

۹ دی روز اعلام برائت و بیزاری مردم از فتنه گران بود

۹ دی روز اعلام برائت و بیزاری مردم از فتنه گران بود

حجت الاسلام و المسلمین صمددوخت ۹ دی را روز اعلام برائت و بیزاری ملت ولایی ایران از فتنه‌گران داخلی و حامیان خارجی آن ها دانست و گفت: ۹ دی نماد پیوند مستحکم امت با ولایت و مظهر حضور وفادارانه، ‌مومنانه و ولایتمدارانه ملت ایران در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی است.

به گزارش دیار آذربایجان ، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه جلفا با بیان اینکه ملت ایران ثابت کرده هر گاه انقلاب در معرض دشمنی‌های دشمنان خارجی و داخلی قرار گیرد، در صحنه حاضر شده و حماسه خلق می کنند، گفت:‌ ۹ دی را باید حماسه ماندگار امت در پاسداری و دفاع از ولایت دانست.

حجت الاسلام و المسلمین صمددوخت در ادامه با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در مورد بصیرت بیان کرد: شناختن موقعیت، فهمیدن نیاز، حضور به موقع در صحنه، اساس کار است که مؤمن بصیر باید این ویژگی ها را همواره با خود به همراه داشته تا بتواند وجودش مؤثر باشد.

وی با بیان اینکه جود ولایت فقیه یک ضرورت انکار ناپذیر در جامعه اسلامی بوده اظهارداشت: وجود ولایت فقیه در جامعه اسلامی که یکی از کانون های مستحکم این انقلاب است همه امیدهای دشمنان را به یاس تبدیل کرده و توطئه های دشمنان را با تدابیر و رهنمودهای پیامبرگونه، نقش برآب کرده است.

حجت الاسلام صمددوخت ادامه داد: در فتنه ۸۸ این ستون و خیمه انقلاب مورد هدف قرار گرفت اما ملت ایران با حضور یکپارچه در ۹ دی اعلام کردند که همواره از ولایت دفاع کرده و هرگز اجازه نخواهند داد  کسی به این اصول اصلی این انقلاب صدمه وارد کند. در واقع باید گفت ملت حسینی در حماسه ۹ دی با انگیزه اصلی حمایت از ولایت فقیه وارد عرصه شدند.

وی تصریح کرد: فتنه ۸۸ و حماسه ۹ دی نشان داد که انقلاب اسلامی و نظام برخاسته از آن همواره با دست قدرت و هدایت الهی و اتکا به مردم مؤمن، ولایت مدار و با بصیر ایران از میدان‌های خطر و تهدید‌ با سربلندی عبور کرده و برای پاسداری از آرمان های والای امام راحل (ره)، ارزش های انقلاب و خون شهدا، با قدرت هرچه تمام به راه خود ادامه خواهد داد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه جلفا در پایان، استقلال و امنیت و پیشرفت همه جانبه امروز ایران اسلامی را مدیون رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی دانست و خاطر‌نشان کرد: در شرایط کنونی الهام از فرهنگ ایثار و شهادت و نیز تفکر بسیجی، الگوی شایسته و اثربخش برای همگان است و این روحیه والا می‌تواند راهگشای بسیاری از تنگنا های موجود باشد.

انتهای خبر /

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious