به گزارش دیار آذربایجان ، سرهنگ فرهنگ نوروزی در گفت‌وگویی در پاسخ به این سوال که آیا تاکنون ناآرامی یا تجمعی در شهر تبریز رخ داده است، اظهار داشت: مردم ولایی و بصیر ما آگاه هستند و ثابت کرده‌اند که همیشه به پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند، خوشبختانه تا امروز هم هیچ مورد خاصی وجود نداشته و قطعا با همکاری مردم در تامین امنیت که مهمترین مطالبه آنان می‌باشد امنیت شهر روز به روز افزایش پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: هیچ مورد خاص قابل گزارشی تا به امروز نبوده و درخواستی که از مردم دارم این است که همگی در کنار هم برای تامین و برقراری امنیت مطلوب و پایدار تلاش کنیم، امنیت ما بسیار مطلوب می‌باشد و مطمئنا بهتر از این نیز خواهد شد.

فرمانده انتظامی تبریز در خصوص برخورد احتمالی با تجمعاتی که ممکن است در سطح شهر صورت بگیرد، عنوان کرد: هیچ تجمعی وجود نخواهد داشت و نیازی هم به برخورد نخواهد بود.

وی با اشاره به توصیه خانواده‌ها درباره مشارکت در تامین امنیت شهر، تاکید کرد: خانواده‌ها با رعایت قانون می‌توانند در تامین امنیت مشارکت داشته‌ باشند و هر مورد مشکوکی را با شماره ۱۱۰ و پلیس نیروی انتظامی در میان بگذارند.

انتهای پیام/

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious