به گزارش دیار آذربایجان ، حجت‌‌ الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان با بیان اینکه مدیریت فرهنگی از اهمیت ویژه‌‌ای برخوردار است، ابراز داشت: اولا فرهنگ یک مساله حیاتی است و دوما دخالت در فرهنگ باید ضابطه مند باشد، بدین معنی که نه افراطی عمل و نه آن را ول کنیم.

وی با اشاره به اینکه نباید با نام آزادی در گرداب بی‌بندباری بیفتیم، تصریح کرد: مدیریت فرهنگ در مقابل هرج و مرج فرهنگی است.

امام جمعه تبریز کار فرهنگی را دارای الزامات و شرایط خاصی دانست و توضیح داد: باید در همه زمینه‌‌ها برنامه ریزی داشته باشیم دوم و فرهنگ در تدوین بودجه در اولیت قرار گیرد، نتیجه سرمایه‌‌گذاری در این عرصه در بلند مدت معین می‌‌گردد.

وی از هوشیاری، هوشمندی و شعور دینی و غیرت ملی مردم آذربایجان و تبریز و وفاداری‌‌شان به نظام و رهبر تشکر و تصریح کرد: مردم عزیز تبریز و شهرهای استان را به راهپیمایی برای حمایت از نظام و اطاعت از رهبری و برائت از کسانی که آشوبگری کردند دعوت می‌کنم، البته باید همه مسئولین بدانیم این مردمی که در این راهپیمایی شرکت می‌‌کنند رضایت کاملی از ما ندارند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌‌شرقی گفت: مردم از عملکرد ما و امور اقتصادی ناراضی‌اند و باید به فکر حل آن باشیم ولی ملت نظام و رهبر را دوست دارند.

وی افزود: کسانی که اغتشاش کردند به دنبال حل مشکلات معیشتی نیستند، زیرا این مواقع به آرامی اعتراض می‌کنند و اتوبوس و آمبولانس آتش نمی‌‌زنند؛ فردا در یک حرکت ملی استان ما سربلند از میدان بیرون می‌‌آید و امیدواریم تیم عزیز تراکتورسازی نیز این شعور ملی را نشان دهد.

امام جمعه تبریز در پایان تاکید کرد: تیم فوتبال تراکتور تاکنون محبوب بوده است و امیدواریم هواداران با این رعایت کردن مسائل بر محبوبیت خود بیفزایند و بهانه به دست دشمنان نظام ندهند.

انتهای پیام/

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious