به گزارش دیار آذربایجان ، مجید خدابخش صبح امروز در شورای اداری استان با تاکید بر اینکه باید کسانی که مسئولیت پذیرفته‌‌اند، آن را به عنوان یک نعمت تلقی کنیم، ابراز داشت: نعمتی که خدا به ما داده حوائج مردم است و شکرگذاری این نعمت ارتباط با مردم می‌‌باشد، یکی از انتظارات از مردم بعد از انقلاب و به ویژه در این برهه ارتباط با مردم و نقد پذیری از سوی مدیران است.

وی اظهار کرد: انتظار داریم مدیران در شهرستان‌‌ها حضور پیدا کنند و عمدتا با مردم ارتباط داشته باشند؛ برای استانداری داشبورد مدیریتی ایجاد می‌کنیم تا حتی اگر سرمان شلوغ شد یادمان نرود وظایفمان چیست، اینکه برخی مدیران می‌گویند تلگرام ندارند چگونه می‌خواهند با مردم ارتباط داشته باشند و مشکلشان را بدانند؟

استاندار آذربایجان‌‌شرقی با بیان اینکه گاهی اصحاب رسانه می‌گویند وقتی از فلان مدیر نقد می‌کنیم دیگر ما را راه نمی‌دهند، متذکر شد: هیچ مدیری چنین حقی ندارد و باید دست کسانی که نقد می‌کنند را ببوسیم.

وی اذعان داشت: اگر به بهانه مشغله در را ببندیم مشکلات بیشتر انبار می‌شود؛ یکی دیگر از وظایف ما پیگیری پروژه‌‌های ملی است، تنها ۱۵درصد اعتبارات ما استانی می‌‌باشد و این نمی‌تواند آذربایجان‌‌شرقی را متحول کند.

این مقام مسئول ارتباط با صادرکنندگان را در حل مشکلات موثر دانست و عنوان کرد: چرا وقتی من تماس می‌گیرم‌ مشکل حل می‌شود؟ یعنی مشکل قابل حل است و چرا باید من مسئول تماس بگیرم تا دستگاه‌‌های صادرکننده مجوز اقدامات لازم را انجام دهند؟ اگر حتی در جایی صادرات را قانون منع می‌کند بنده با امضا و تعهد خودم این مساله را قبول می‌کنم تا صادرات انجام شود.

وی یادآور شد: استان ما ۱۹ نماینده دارد و اگر مشکلی در قانون است از ظرفیت این نمایندگان استفاده کنیم و اگر مساله استانی است من با تعهد خودم این اجازه رفع موانع صادرات را صادر می‌‌کنم.

خدابخش با اعلام اینکه رهبری فرمودند آذربایجان سر ایران است، تاکید کرد: در حوادث اخیر مردم آذربایجان مخصوصا تبریز نشان دادند در فرهنگ و بصیرت اولین هستند؛ ۱۸۰سال قبل که در ژاپن سامورایی‌‌ها سر می‌بریدند در این شهر اولین چاپخانه و مدرسه کر و لال‌‌ها برپا بود.

وی افزود: در این حوادث نیز علی رغم تلاش سلطنت‌‌طلب ها، مردم تبریز یک گام نیز با آنان همراه نشدند و نشان دادند آذربایجان سر ایران است.

انتهای پیام/

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious