به گزارش دیار آذربایجان ، در جلسه شورای اسلامی شهر مرند پس از بررسی نامه های شهروندان و همچنین مشکلات تاکسیرانان شهر مرند، اعضای شورا نظرات خود را در این خصوص ارائه دادند و در نهایت مقرر گردید اعضای شورای حمل و نقل شهرستان و نماینده تاکسیرانان در دفتر شورای شهر مرند حضور یافته تا به بررسی مسائل و مشکلات مرتبط با آنها بپردازند.

در ادامه این جلسه، یحیوی رئیس شورای اسلامی شهر مرند با اشاره به درآمد حدود شش میلیاردی شهرداری در آذرماه سال ۹۶، این مبلغ را معادل با درآمد پنج ماهه اول امسال عنوان کرد و افزود: با وجود اینکه درآمد آذرماه شهرداری نسبت به ماههای گذشته چشمگیر بوده اما باید تلاش کنیم بطور مستمر حداقل درآمدمان این مبلغ باشد.

وی همچنین از راه اندازی سایت و کانال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مرند حداکثر تا اواخر دی ماه خبر داد.

طهماسب پور سخنگوی شورای اسلامی شهر مرند نیز گفت: یکی از شاخصه های جامعه مدنی، شفاف سازی اطلاعات است و این شاخصه، شعار تمامی اعضای شورا است و همه اعضا باید به این امر عمل نمایند.

وی با اشاره به برخوردار نبودن شورای اسلامی شهر مرند از سیستم اطلاع رسانی مناسب تاکنون، اظهار داشت: اگر اطلاع رسانی دقیق انجام نشده قصور از شورا بوده و جا دارد در مدت کوتاه با تجویز سیستم اطلاع رسانی، کلیه اطلاعات شهرداری بصورت ریز به ریز در اختیار مردم قرار گیرد.

طهماسب پور تاکید کرد: سیستم اطلاع رسانی شورا همچنین موجب می شود تصمیم های قاطع و هوشمندانه اعضای شورای اسلامی شهر تفسیر به رای نشده و شهروندان از اقداماتشان آگاهی یابند.

وی افزود: در این سیستم گزینه ای به نام ارائه پیشنهادات نیز باید ایجاد شود تا اعضای شورای اسلامی شهر مرند بتوانند از پیشنهادات اندیشمندان بومی و غیر بومی در جهت آبادانی شهر بهره ببرند.

انتهای خبر /

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious