به گزارش دیار آذربایجان ، “مجید منیف” طی نشست با اصحاب رسانه به تشریح فعالیت و مهم ترین اهداف شرکت تلاش خودروی ایرانیان اشاره کرد و گفت: در سال ۸۸ از زمان فعالیت این شرکت، یکی از گام های اساسی در راه پیشرفت، نبود نگاه مادی به مسائل بود؛ بنابر این شرکت با ۱۵۰ نیرو در حال فعالیت است که در این راستا فروش، خدمات پس از فروش و تامین قطعات برند ۷ شرکت خودرویی را نیز بر عهده داریم؛ لذا باید مراقب آبروی این ۱۵۰ نفر و نام تلاش خودرو باشیم.

وی افزود: یک شرکت در منطقه آزاد ارس به نام شرکت تلاش خودرو زرین ارس داریم که هدفمان در این شرکت فروش خودرو با کیفیت بالا و قیمت پایین است.

وی ادامه داد: از آنجایی که فاصله و تفاوت رنج قیمت بین خودروهای های پلاک ملی و ارس زیاد شده است، می خواهیم برند خودروهای پلاک ارس راکه نمایندگی آن ها را داریم، با گارانتی و خدمات پس از فروش و همچنین قیمت مناسب تر به مشتریان ارائه کنیم.

منیف با بیان اینکه امداد شبانه‌روزی یکی دیگر از خدمات رسانی این شرکت است، اظهار کرد: در راستای خدمات پس از فروش شرکت تلاش خودرو ایرانیان، تعمیرات و خدمات خودروبر را به دایره خدمات دهی افزوده است؛ بدین معنا که ما به مشتریانمان ضمانت می دهیم هرمشکلی که برای خودرو در هر نقطه از استان پیش آید،ما پاسخگو خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت تلاش خودرو ایرانیان با اشاره به مرکز اسقاط و بازیافت خودرو خاطرنشان کرد و گفت: این مرکز از اوایل سال جاری شروع به فعالیت کرده و در مرکز اسقاط، طرح تعویض و جایگزینی خودرو داریم؛ بدین منظور که ما با اسقاط در خدمت مردم هستیم و هر زمانی در حال خدمت رسانی به مردم هستیم.

منیف تصریح کرد: افرادی که از خودروهای فرسوده برخوردار هستند، می توانند بدون هیچ پیش پرداختی، الباقی هزینه را به صورت ۵ ساله و یا اقساط ۵۶ ماهه پرداخت کنند و ماشین نو تحویل بگیرند.

وی با اذعان اینکه تلاش خودرو ایرانیان به غیر از تبریز و تهران در دیگر شهرستان ها نیز فروش مستقیم دارد، افزود: شرکت تلاش خودرو ایرانیان ۵ شعبه و ۳ تعمیرگاه داخل تبریز دارد و در شهرستان های مرند، پارس آباد، ملکان، میانه، بناب و میاندوآب به صورت مستقیم محصولات خود را به فروش می رساند.

منیف یاداور شد: انبار تحویل خودرو به گونه ای است که بنابر درخواست مشتری، خودرو فروخته شده را با وسیله خودروبر بدون هزینه و بصورت رایگان ماشین ها را در درب منزل تحویل و در اختیار خریداران قرار می دهیم.

وی اظهار کرد: حداقل ۸۰ درصد قطعات خودروها را در انبارهای استان موجود است و این امر به هیچ وجه توجیه اقتصادی ندارد.

مدیرعامل شرکت تلاش خودرو ایرانیان تاکید کرد : بیش از ۸۰ درصد قطعات خودروهایی که به فروش می‌رسد هم‌اکنون در انبار موجود است و مابقی قطعات را در صورت نیاز به انحاء مختلف تامین می‌کنیم.

منیف با اشاره به اینکه برای کسب نمایندگی رنو یکسال بررسی شده است، گفت: یکی از دلایلی که نمایندگی چند برند خودرویی را قبول نکردیم، نبود اطمینان از خدمات پس از فروش برخی برند ها بود؛ لذا ابتدا باید از خدمات پس از فروش شرکت رنو مطمئن شده و بعدا به فکر کسب نمایندگی این شرکت باشیم. از این رو برند رنو بیش از چند سال است که بررسی می شود و عرضه این ماشین از فردا شروع خواهد شد.

وی یادآور شد: ورود اولین خودرو به ایران توسط مظفرالدین شاه بود که به خودروی رنو معروف بود. رنو همیشه در خدمات به مشتری و کیفیت بالا و وفاداری مشتری خوشنام بوده است؛ چرا که همیشه سبد محصولات رنو مملو بوده است.

وی با بیان اینکه هدف اصلی ما خدمت به هم استانی هایمان است، خبر داد و گفت: یکی از دلایل اخذ نمایندگی ۷برند خودرویی، تنوع رنج قیمتی بود گه از این رو قیمت ماشین های تلاش خودروی ایرانیان بین ۵۰ الی ۳۵۰ میلیون است.

مدیرعامل شرکت تلاش خودرو ایرانیان تصریح کرد: ماسعی می کنیم در نوسازی ناوگان های شهری سهم بسزایی داشته باشیم و ماشین هایی را که دودزا هستند و باعث آلودگی هوا می شوند را به ماشین های جدید تبدیل کنیم.

وی میدان دهی به جوانان فنی با رشته های مرتبط را یکی از الزامات شرکت خود دانست و گفت: سعی می کنیم تا با میدان دادن به فارغ¬التحصیلان رشته های مرتبط به مکانیک، انگیزه کار را برای جوانان و افرادی که می خواهند به این رشته ها در دانشگاه گرایش داشته باشند، دوچندان کنیم.

منیف افزود: یکی از اهداف ما برای تبریز ۲۰۱۸، نوسازی ناوگان های فرسوده است که علاوه بر زیبایی های بصری، از آلودگی هوا و درصد تصادفات می کاهد.

وی اظهار کرد: سرمایه در گردش خودروساز با نماینده رسمی یک شرکت، بالاتر از سرمایه ساخت یک کارخانه است.

منیف با بیان اینکه دلیل برخی مشکلات نیز نواسانات بالای بازار است و باید از الان تا ۶ ماه آینده برنامه ریزی شود و قدم به قدم و ساکت جلو برویم، اشاره کرد و گفت: ما نباید برای شرکت، ارگان یا بانکی مشکل ساز بشویم.

وی در پایان ادامه داد: اگر بتوانیم نوسانات بوجود آمده را با تغییرات بازار تغییر و وفق دهیم، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. ما تعهدات بلند مدت با مشتریانمان نداریم و قطعات وارد شده را به مدت ۱۰ سال ضمانت می کنیم.

انتهای خبر /

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious