به گزارش دیار آذربایجان ، سرهنگ جهان آرا فرمانده انتظامی شهرستان جلفا اظهار داشت : ماموران انتظامی در اجرای چند طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشدید اقدامات کنترلی، مبارزه با ورود و خروج کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی به هشت دستگاه خودرو به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک و آنها را متوقف کردند.

وی گفت: ماموران در بازرسی از خودروهای مذکور مقادیری لوازم خانگی و لوازم بهداشتی و پوشاک خارجی فاقد اسناد مثبته گمرکی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان جلفا با بیان اینکه تعداد هشت نفر متهم در این رابطه دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند، افزود:کارشناسان ارزش محموله را یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون و ۷۰۰هزار ریال اعلام کردند.

جهان آرا نصریح کرد: با اشاره به اینکه برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس این شهرستان قرار دارد، از شهروندان خواست هر گونه اخبار و اطلاعات خود را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع و نیز تقدیر، پیشنهاد و انتقاد از عملکرد کارکنان نیروی انتظامی را با سامانه تلفنی ۱۹۷ دفتر نظارت همگانی که به صورت شبانه روزی پاسخگوی آنها است در میان بگذارند.

انتهای خبر /

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious