به گزارش خبرنگار دیار آذربایجان ، سردار غلام‌عسگر کریمیان ظهر پنج شنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه عاشورا اظهار کرد: ورود من به سپاه انقلاب اسلامی بر مبنای تکلیف‌مداری و آموزه‌های دینی و همچنین رهنمودهای معمار کبیر انقلاب برای حفظ و حراست از ارزش‌های انقلاب اسلامی و پاسداری از سپاه بود.

وی با تاکید بر اینکه بعد از ۳۷سال خدمت مکرر هنوز پای در رکاب ولایت هستم، اعلام کرد: تربیت سازمانی در روحیه و عملکرد ما تاثیر مستقیمی داشته و حضور فرماندهان عزیز و بزرگی که نقش امام و رهبر را در سپاه برای ما داشتند بسیار در طول این سال‌ها ارزشمند واقع شده است.

وی ادامه داد: اگر امروز بعد از ۳۷سال تفکرم این است که اگر نفس یاری کند می‌توان ۳۰سال دیگر برای انقلاب کار کرد به برکت همین دیدگاه و مکتبی است که در آن تربیت شده‌ایم.

سردار کریمیان با بیان اینکه جلسه تودیع و معارفه برای من همیشه سخت بوده چراکه باید از دوستان جدا شوم، اضافه کرد: از این جهت خوشحالم که در این ۵۲ماه توانستم دوستان بسیار زیاد جدیدی را در استان پیدا کنم که یک عقبه مستحکم به شمار می‌آیند.

وی سخنان خود را اینگونه ادامه داد: بزرگ‌ترین افتخار حقیر خدمت‌گزاری در تیپ عاشورا و سپاه عاشورا بوده است. سپاه عاشورا خانه پدری تمام رزمدگان آذربایجانی است و هرکجا باشیم سرباز سپاه عاشورا هستیم و به این سربازی افتخار می‌کنیم.

سردار کریمیان در پایان از ادامه خدمت خود در یکی از رده‌های مهم نیروی زمینی سپاه خبر داد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious