به گزارش دیار آذربایجان ، سرهنگ جواد قهرمان‌زاده در نشست خبری به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: اتفاقاتی که اخیرا در کشور ما با همکاری استکبار، برخی کشورهای عربی و منافقین کوردل رخ داد با بصیرت ملت ایران به شکست آنها انجامید اما نباید فراموش کرد که مردم مشکلاتی دارند و باید این مشکلات برطرف شود.

وی افزود: واقعیت‌ها باید به مردم گفته شود اما از مردم برای برطرف کردن مشکلات و حرکت در مسیر اعتلای نظام و انقلاب کمک خواسته شود.

فرمانده سپاه مرند ادامه داد: با به‌کار بردن الفاظی مانند دزدی، اختلاس، معوقه و امثال آن و بازی با کلمات توسط برخی مسئولان نمی‌توان رضایت مردم را جلب کرد چرا که مردم انتظار دارند مبالغی که شنیده می­‌شود در کشور تحت سوء استفاده یا کوتاهی برخی‌ها دچار مشکل شده است شفاف‌سازی شوند.

وی با اشاره با تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری مبنی بر اتکا به توان داخلی و عدم چشم دوختن به دست بیگانگان گفت: برجام خیلی از مسائل را برای ملت شفاف کرد و نشان داد آمریکا دشمن پیشرفت و توسعه این کشور و نظام است و کشورهای اروپایی نیز اگر در ظاهر از حفظ برجام سخن می­‌گویند اما در حقیقت متمایل به اجرای تمایلات آمریکا در این توافق هستند.

قهرمان‌زاده در ادامه با اشاره به دستاوردهای شگرف انقلاب اسلامی در چندین سال گذشته افزود: در مراسمات دهه فجر امسال شهرستان مرند در مجموع ۱۹۵ برنامه در موضوعات و محورهای مختلف برگزار می‌شود که ۵۷ مورد به‌ صورت شاخص شهرستانی است.

وی گفت: افتتاح چندین خانه محروم که توسط بسیجیان و با همکاری برخی نهادها احداث شده است، انواع نشست‌­های روشنگری و مسابقات ورزشی و فرهنگی از جمله برنامه های سپاه و بسیج مرند در دهه فجر امسال است.

فرمانده سپاه مرند تصریح کرد: ۱۱ بهمن ماه نماینده ولی فقیه در استان به‌ صورت ویژه در طول روز میهمان اهالی شهرستان مرند بوده و برنامه‌های خاصی از جمله افتتاح چندین پروژه، افتتاح نمایشگاه بزرگ فاطمیه در بناب مرند، یادواره روحانیون شهید و چندین برنامه مختلف با حضور حجت‌الاسلام آل‌هاشم برگزار می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious