“موحدنیا”مدیرکل امور شهری استانداری آذربایجان شرقی شد
“موحدنیا”مدیرکل امور شهری استانداری آذربایجان شرقی شد
دیار آذربایجان : با حکم عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی " مرتضی موحدنیا " به سرپرست اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی منصوب شد.

به گزارش دیار آذربایجان ،  با حکم عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی ” مرتضی موحدنیا ” به سرپرست اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی منصوب شد.

براساس این گزارش ، وی دارای مدرک کارشناسی ارشد شهرسازی است و پیش از این و در دولت  قبلی در همین سمت مسوولیت داشته و ازجمله مدیران اجرایی موقق در نظام اداری است.

معاون برنامه‌ ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز، شهردار منطقه سه تبریز، شهردار مرند و قائم‌مقام سازمان همیاری شهرداری‌های استان از دیگر سوابق اجرایی ایشان است .

در حکم استاندار آذربایجان شرقی برای موحد نیا آمده است :

نظر به تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به عنوان “سرپرست اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی” منصوب می‌شوید. امید است با توکل به خداوند متعال، با روحیه انقلابی، تعامل سازنده با دستگاه‌های موثر و بهره‌مندی از تجارب افراد موثر در حوزه ماموریتی، جهت عمل به فرامین مقام معظم رهبری و پیشبرد اهداف دولت سیزدهم موفق و موید باشید.

اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری یکی از ادارات کل زیر مجموعه معاون امور هماهنگی استانداری آذربایجان شرقی است و نقش ممتاز در حسن جریان و نظارت بر فعالیت ها و برنامه های شوراها و شهرداری های استان را دارد.

مطالعه و بررسی وضع شهرهای استان از نظر تاسیسات و تسهیلات رفاهی به منظور شناخت و تعیین نیازهای مالی و خدماتی شهرهای استان ،  همکاری با دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری به منظور تهیه و تنظیم معیارهای و ضوابط لازم برای تعیین اولویت های طرح های عمرانی در شهرها و مطالعه و بررسی در مورد منابع درآمد شهرداری ها به منظور ارائه خط مشی و اتخاذ روش های مناسب در جهت ارتقاء سطح درآمد شهرداری ها و خودکفایی آنها از جمله شرح وطایف این اداره است .