ضرورت اجرای بزرگراه خواجه- ورزقان- نوردوز
ضرورت اجرای بزرگراه خواجه- ورزقان- نوردوز
دیار آذربایجان : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرای بزرگراه خواجه- ورزقان- نوردوز تاکید کرد.

به گزارش دیار آذربایجان ، تراب محمدی در آئین تکریم و معارفه فرماندار ورزقان، اظهار داشت: انتظار می‌رود مردم و نخبگان فرمانداران جدید را با همراهی‌ها و نظرات سازنده خود حمایت کنند.

وی با تاکید بر اهتمام دولت سیزدهم برای اصلاح برخی سیاست‌های اقتصادی، اظهار داشت: متأسفانه برخی از سیاست‌های اقتصادی در گذشته نه تنها عایدی برای معیشت و سفره مردم نداشت بلکه موجب ایجاد رانت و افزایش تورم در جامعه شده بود که این روند باید اصلاح شود.

معاون استاندار، شهرستان ورزقان را شهرستانی با توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بالقوه در برخورداری از نیروی انسانی کارآمد و بخش‌های معادن، گردشگری و کشاورزی برشمرد و گفت: این شهرستان و منطقه ارسباران، مردمانی سختکوش، مؤمن، بصیر، آگاه و همیشه در صحنه دارد و یقیناً با وجود چنین مردمانی و مواهب الهی نظیر معدن مس سونگون زمینه برای توسعه و پیشرفت بیش از پیش این شهرستان فراهم است.

در این مراسم، مهدی نعمتی به عنوان سرپرست فرمانداری ورزقان معرفی و از زحمات ۱۹ ماهه محمدباقر خانی در سمت فرماندار ورزقان قدردانی شد.