×
×

دیار آذربایجان : گزارش می دهد :
مسابقات پرتاب دارت و تیراندازی با تفنگ بادی بانوان ارس برگزار شد

 • کد نوشته: 1620
 • شهریور ۱۵, ۱۴۰۱
 • 34 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : : مسابقات پرتاب دارت و تیراندازی با تفنگ بادی بانوان جام شهدای گمنام شهرستان جلفا، گرامیداشت هفته دولت با حضور 36 فنر از بانوان شاغل در ادارات شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس در سالن ورزشی غدیر جلفا برگزار شد.
  مسابقات پرتاب دارت و تیراندازی با تفنگ بادی بانوان ارس برگزار شد

  به گزارش دیار آذربایجان : ، مسابقات پرتاب دارت و تیراندازی با تفنگ بادی بانوان  جام شهدای گمنام شهرستان جلفا، گرامیداشت هفته دولت با حضور ۳۶ فنر از بانوان شاغل در ادارات شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس در سالن ورزشی غدیر جلفا برگزار شد.

  در این دوره از مسابقات در رشته دارت مرضیه فرزانه شجاعی، وحیده گلشنی، مریم مظفری، سمیه فدایی و فاطمه صبوری به ترتیب مقام های اول تا پنجم را کسب کردند.

  همچنین در رشته تیراندازی با تفنگ بادی نیز فاطمه عظیمی، زیبا صفرخانی، پروین صراطی، زهرا مهدنشین، مهدیه باقری و سمیرا رفیع زاده به ترتیب مقام های اول تا ششم را از آن خود کردند.

  لازم به توضیح است مسابقات ورزشی کارکنان دولت جام شهدای گمنام شهرستان جلفا در شش رشته ورزشی شامل فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، شطرنج، تیراندازی با تفنگ بادی و دارت و با مشارکت سازمان منطقه آزاد ارس و ادارات شهرستان جلفا برگزار می گردد.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *