ماجرای انتخاب سرپرست شهرداری مرند به کجا رسید؟
ماجرای انتخاب سرپرست شهرداری مرند به کجا رسید؟
دیار آذربایجان : رئیس شورای اسلامی شهر مرند گفت : گرچه قانونا برای انتخاب سرپرست نیازی به استعلام وجود ندارد اما توجهی از سوی مسئولین ذیربط به این امر نشده و شورای اسلامی شهر منتظر اعلام نظر کمیته تطبیق است .

به گزارش دیار آذربایجان مهدی علیپور رئیس شورای اسلامی شهر مرند در خصوص آخرین وضعیت شهرداری مرند به خبرنگار دیار آذربایجان گفت : با توجه به اینکه شرایط رضا نظری برای ادامه شهرداری در نشست علنی شورای اسلامی شهر مرند احراز نشد و با حداکثر آراء پایان کار وی اعلام گردید و آقای رضا اسدی به عنوان سرپرست شهرداری مرند انتخاب شده است اما به دلیل عدم برگزاری جلسه کمیته تطبیق و اعلام نظر آن تا به این لحظه همچنان منتظر هستیم چرا که مصوبات باید از سوی مراجع بالادست نظیر فرمانداری تایید شود و آنگاه اجرایی می شود.

وی در ادامه افزود : گرچه قانونا برای انتخاب سرپرست نیازی به استعلام وجود ندارد اما توجهی از سوی مسئولین ذیربط به این امر نشده و شورای اسلامی شهر منتظر اعلام نظر کمیته تطبیق است .

براساس این گزارش با گذشت ۱۰ روز از عزل شهردار مرند و انتخاب سرپرست جدید شهرداری هنوز فرمانداری شهرستان ویژه مرند از برگزاری جلسه کمیته هیأت تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی خودداری کرده و برگزار نمی کند ! که امیدواریم فرمانداری شهرستان مرند در این خصوص اطلاع رسانی و شفاف سازی نماید.

  • نویسنده : مهدی درخشانی
  • منبع خبر : دیار آذربایجان