×
×

رئیس شورای اسلامی شهر مرند در گفتگو با دیار آذربایجان : :
ماجرای انتخاب سرپرست شهرداری مرند به کجا رسید؟

 • کد نوشته: 1664
 • شهریور ۲۹, ۱۴۰۱
 • 16 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : : رئیس شورای اسلامی شهر مرند گفت : گرچه قانونا برای انتخاب سرپرست نیازی به استعلام وجود ندارد اما توجهی از سوی مسئولین ذیربط به این امر نشده و شورای اسلامی شهر منتظر اعلام نظر کمیته تطبیق است .
  ماجرای انتخاب سرپرست شهرداری مرند به کجا رسید؟

  به گزارش دیار آذربایجان : مهدی علیپور رئیس شورای اسلامی شهر مرند در خصوص آخرین وضعیت شهرداری مرند به خبرنگار دیار آذربایجان : گفت : با توجه به اینکه شرایط رضا نظری برای ادامه شهرداری در نشست علنی شورای اسلامی شهر مرند احراز نشد و با حداکثر آراء پایان کار وی اعلام گردید و آقای رضا اسدی به عنوان سرپرست شهرداری مرند انتخاب شده است اما به دلیل عدم برگزاری جلسه کمیته تطبیق و اعلام نظر آن تا به این لحظه همچنان منتظر هستیم چرا که مصوبات باید از سوی مراجع بالادست نظیر فرمانداری تایید شود و آنگاه اجرایی می شود.

  وی در ادامه افزود : گرچه قانونا برای انتخاب سرپرست نیازی به استعلام وجود ندارد اما توجهی از سوی مسئولین ذیربط به این امر نشده و شورای اسلامی شهر منتظر اعلام نظر کمیته تطبیق است .

  براساس این گزارش با گذشت ۱۰ روز از عزل شهردار مرند و انتخاب سرپرست جدید شهرداری هنوز فرمانداری شهرستان ویژه مرند از برگزاری جلسه کمیته هیأت تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی خودداری کرده و برگزار نمی کند ! که امیدواریم فرمانداری شهرستان مرند در این خصوص اطلاع رسانی و شفاف سازی نماید.

  نویسنده: مهدی درخشانی
  منبع: دیار آذربایجان :
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *