×
×

دیار آذربایجان : گزارش می دهد :
دستور ویژه مُدیرعامل منطقه آزاد ارس برای خرید دستگاه سی ‌تی اِسکَن بیمارستان هادیشهر

 • کد نوشته: 2019
 • دی ۲۶, ۱۴۰۱
 • 27 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : : مجید کیانی در دومین جلسه شورای اداری منطقه آزاد ارس دستور اختصاص ۱۰ میلیارد ریال جهت خرید دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان دکتر ساجدی هادیشهر را صادر و برای مشارکت در توسعه خدمت‌رسانی در حوزه بهداشت و درمان اعلام آمادگی کرد.
  دستور ویژه مُدیرعامل منطقه آزاد ارس برای خرید دستگاه سی ‌تی اِسکَن بیمارستان هادیشهر

  به گزارش دیار آذربایجان : ، مجید کیانی در دومین جلسه شورای اداری منطقه آزاد ارس دستور اختصاص ۱۰ میلیارد ریال جهت خرید دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان دکتر ساجدی هادیشهر را صادر و برای مشارکت در توسعه خدمت‌رسانی در حوزه بهداشت و درمان اعلام آمادگی کرد.

  وی افزود: ما برای تعیین تکلیف نیازهای حوزه بهداشت و درمان منطقه در انتظار همکاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز هستیم و از سال‌ها بی‌توجهی به زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی منطقه گله‌مندیم.

  مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های قانونی ارس برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های متنوع و فعالیت واحدهای صنعتی و اشتغال بیش از ۱۸ هزار نفر در این منطقه آزاد از یک سو و اظهار علاقه سرمایه‌گذاران برای فعالیت در حوزه گردشگری سلامت و آینده اقتصادی پر رونق این منطقه، باید مورد توجه مدیران انقلابی و دغدغه‌مند توسعه تولید و اشغال باشد.‌

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *