×
×

امام جمعه شهرستان مرند :
هیچ کار بزرگ و چشمگیری از نمایندگان این شهرستان ندیدم / مردم از حرف خسته اند و مسئولان باید عملا کاری کنند

 • کد نوشته: 2190
 • فروردین ۱۱, ۱۴۰۲
 • 34 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : : امام جمعه شهرستان مرند گفت : شهرستان مرند علی رغم دارا بودن بسیاری از پتانسیل های بالقوه در خیلی از زمینه ها همانند بیمارستان، کارخانجات صنعتی ، سینما و ... نه تنها پیشرفتی نکرده است بلکه نقش نماینده ها نیز در این خصوص آنگونه که باید ایفا نشده و بنده در این حدود ۲۰ سالی که در مرند بوده ام کار بزرگ و چشمگیر از هیچ نماینده ای ندیدم .
  هیچ کار بزرگ و چشمگیری از نمایندگان این شهرستان ندیدم / مردم از حرف خسته اند و مسئولان باید عملا کاری کنند

  به گزارش دیار آذربایجان :، حجت الاسلام و المسلمین «علی نعمت زاده» امام  جمعه شهرستان مرند در نشست صمیمی با اصحاب رسانه با بیان اینکه به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی فضای مجازی انقلاب دوم است خاطر نشان کرد : همانطور که رهبر انقلاب فرمودند فضای مجازی انقلاب دوم است که از طریق آن در دنیا کارهای مثبت و منفی انجام می گیرد.

  وی ضمن درخواست از اصحاب رسانه جهت انتشار مطالب مثبت و دعوت مردم به امور خیریه گفت : لازم است همه دستگاه ها با رسانه ها تعامل و همکاری داشته باشند تا مطالب مثبت و خوب به مردم مخابره شود و رسانه ها نیز باید تلاش کنند مردم را به امور خیر دعوت نمایند تا شاهد اتفاقات خوبی در این شهرستان باشیم .

  رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند با بیان اینکه شعار سال نباید در حد نصب بنر و تبلیغات باشد تاکید کرد :بی شک شعار سال در میدان عمل محقق می‌شود نه با شعار و نصب بنر و چاپ روی کاغذ .

  نعمت زاده با اشاره به اینکه هیچ کار بزرگ و چشمگیری از نمایندگان این شهرستان ندیدم گفت : شهرستان مرند علی رغم دارا بودن بسیاری از پتانسیل های بالقوه در خیلی از زمینه ها همانند بیمارستان، کارخانجات صنعتی ، سینما و … نه تنها پیشرفتی نکرده است بلکه نقش نماینده ها نیز در این خصوص آنگونه که باید ایفا نشده و بنده در این حدود ۲۰ سالی که در مرند بوده ام کار بزرگ و چشمگیر از هیچ نماینده ای ندیدم .

  امام جمعه شهرستان مرند امسال را سال انتخابات مجلس عنوان کرد و افزود : سال ۱۴۰۲ سال انتخابات است‌ و متاسفانه یک عده از نمایندگان از وظایف و رسالت نمایندگی غافل شده‌اند و انتظار می رود رسانه ها زیر علم اشخاصی که در شان نمایندگی نیستند نروند 

  وی با بیان اینکه مردم از حرف خسته اند و مسئولان باید عملا کاری کنند گفت : گاهی مسئولین وعده هایی می‌دهند و خبرهایی در همان مورد منتشر می شود اما بعدها هیچ عملی در این خصوص دیده نمی شود که برای مثال کارخانه عالم آرا و الیاف شیشه مرند و اخیرا آزمایشگاه خاک و معدن پروژه هایی هستند که به حال خود رها شده اند و وضعیت آنها مشخص نیست  .

  حجت الاسلام نعمت زاده با اشاره به اینکه مسئولان ظرفیت انتقادپذیری خود را بالا ببرند گفت : تنها با خوب حرف زدن نمی‌شود کاری انجام داد و این حق مردم است که در عمل ببینند که مسائل و مشکلات رفع می شود لذا مسئولین شهرستان باید عملا کاری کنند که متاسفانه برخی مسئولین حاضر به شنیدن انتقاد در خصوص ضعف های خود نیستند در حالی که انتقاد باعث پیشرفت می‌شود.

  امام جمعه شهرستان مرند با بیان اینکه باعث بدبینی مردم برخی از مسئولان هستند گفت : باعث بدبینی مردم برخی از مسئولان بی دغدغه ما هستند با وعده‌هایی که دادند و عملی نشده است اما مردم باید بدانند و هوشیار باشند که بیگانه هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی دست ما را نخواهد گرفت .

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *