×
×

استاندار آذربایجان شرقی خبر داد :
حمایت دولت سیزدهم از هر گونه سرمایه گذاری در کشور

 • کد نوشته: 2214
 • اردیبهشت ۶, ۱۴۰۲
 • 53 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : : استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر حمایت دولت سیزدهم از هر گونه سرمایه گذاری در کشور، گفت: مدیریت ارشد استان تمام قد و با همه توان در خدمت سرمایه گذاران در حوزه های گوناگون است.
  حمایت دولت سیزدهم از هر گونه سرمایه گذاری در کشور

  به گزارش دیار آذربایجان : ، عابدین خرم در جلسه بررسی مسائل و مشکلات تعدادی از واحدهای صنعتی استان، حمایت از سرمایه‌گذاران را وظیفه قانونی و شرعی حاکمیت دانست و یادآور شد: دستگاه قضائی و نهادهای امنیتی و انتظامی آذربایجان شرقی با جدیت از اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری در اراضی ملی حمایت می‌کنند.

  وی بر برخورد با اخلال گران در روند سرمایه‌گذاری در آذربایجان شرقی تاکید و اظهار کرد: با هر گونه اخلال و سنگ اندازی در روند سرمایه‌گذاری در مناطق مختلف استان به شدت برخورد می‌کنیم و در این زمینه به فعالان اقتصادی و تولیدی اطمینان خاطر می‌دهم.

  خرم با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی برای همراهی مردم شهرستان‌ها در اجرای طرح‌های صنعتی و تولیدی، ادامه داد: در کنار سرمایه‌گذاران طرح‌های تولیدی و صنعتی برای تولید ثروت و اشتغال‌زایی برای دانش آموختگان دانشگاهی و جوانان هستیم و مردم نیز باید با همراهی با سرمایه‌گذاران به توسعه محل سکونت خود کمک کنند.

  وی با تاکید بر لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای صیانت از اراضی ملی استان، گفت: تداوم توسعه مناطق مختلف آذربایجان شرقی مستلزم استفاده بهینه از اراضی موجود است و هر گونه تعرض به اراضی ملی و سنگ‌اندازی در مسیر سرمایه‌گذاری توسط برخی افراد مغرض و سوءاستفاده‌گر را بر نمی‌تابیم.

  استاندار آذربایجان شرقی متذکر شد: دستگاه‌های مسئول نیز در این زمینه هیچ‌گونه مماشاتی نخواهند داشت.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *