×
×

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی :
شناسایی کاربران اشاعه دهنده بی حجابی

 • کد نوشته: 2258
 • اردیبهشت ۶, ۱۴۰۲
 • 26 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : : رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی گفت: براساس مطالبات مردمی و افراد فعال در شبکه های اجتماعی رصد و برخورد با رفتارهای هنجارشکنانه در فضای مجازی در قالب طرح عملیاتی پلیس فتا صورت می پذیرد.
  شناسایی کاربران اشاعه دهنده بی حجابی

  به  گزارش دیار آذربایجان : ، محسن محمودی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در حوزه اقدامات پیش دستانه مقابله و برخورد با مصادیق رفتارهای هنجارشکنانه در فضای مجازی؛ با اشراف سایبری و اجرای طرح های عملیاتی مختلف هر گونه فعالیت مجرمانه پیرامون اشاعه و ترویج ناهنجاری های اجتماعی و موارد سوء اخلاقی رصد می شود و برخورد با مرتکبان و مجرمان در دستور کار پلیس فتا استان قرار دارد.

  این مقام انتظامی با اشاره به مصادیق مجرمانه در خصوص ” اشاعه و ترویج بی بندباری در فضای مجازی ” نظیر ترغیب به ” بی حجابی، تن نمایی، مدلینگ مبتذل، لایوهای مستهجن غیراخلاق، پیکر تراشی و غیره ” افزود: تاکنون با انجام ۲۹۴ رصد عام صورت گرفته و تعداد ۱۵۱ مورد شناسایی انجام شده است.

  رئیس پلیس استان تصریح کرد: بر اساس مطالبات مردمی و به خصوص کاربران فضای سایبر کارگروه های ویژه عملیاتی در پلیس فتا در حال رصد فضای مجازی بوده و در صورت مواجهه با هر گونه مصادیق رفتارهای هنجارشکنانه و غیر اخلاقی شناسایی و بر خورد با مرتکبان و مجرمان را در دستور کار خود قرار خواهند داد.

  محمودی گفت: به جوانان و نوجوانان عزیز و آینده‌ساز کشور توصیه می شود فریب و توطئه مجرمان در فضای مجازی را نخورند و همچنین با مدنظر قرار دادن امر به معروف و نهی از منکر نسبت به سالم سازی و ترویج خوبی ها و فضیلت های اخلاقی در فضای مجازی یار و مددکار پلیس فتا باشند.

  رئیس پلیس فتا استان در پایان با بیان اینکه نقش والدین در کنترل و نظارت خود بر فرزندان خود در فضای مجازی مهم و تاثیرگذار است،خاطرنشان کرد:کارشناسان پلیس فتا به صورت ۲۴ ساعته فضای مجازی را رصد و پایش می کنند و کاربران فضای مجازی در صورت مشاهده هرگونه موارد سوء اخلاقی و ترویج بی بندباری با شمار ۰۹۶۳۸۰ به فوریت‌های سایبری پلیس فتا اطلاع دهند

  نویسنده: مهدی درخشانی/ سردبیر
  منبع: ایسنا
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *