×
×

فرماندار شهرستان جلفا :
بیمارستان جدید مهمترین مطالبه مردم شهرستان جلفا است

 • کد نوشته: 2438
 • خرداد ۱۷, ۱۴۰۲
 • 76 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : : فرماندار شهرستان جلفا گفت : در دور اول سفر ریاست جمهوری به شهرستان جلفا موضوع بیمارستان مطرح و تنها مجوز بیمارستان ۶۷ تختخوابی آنهم غیر دانشگاهی یعنی به صورت خصوصی صادر شد که خواسته برحق مردم این شهرستان وجود بیمارستان دولتی در این شهرستان مرزی است که این موضوع در این دور از سفر پیگیری می شود.
  بیمارستان جدید مهمترین مطالبه مردم شهرستان جلفا است

  به گزارش دیار آذربایجان : ، اسماعیل عطاپور فرد فرماندار شهرستان جلفا در نشست هماهنگی سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان شرقی گفت : با توجه به اینکه در دور اول سفر ریاست محترم جمهوری به استان آذربایجان شرقی علی الخصوص حضور شخص ایشان در شهرستان جلفا موضوع بیمارستان مطرح و تنها مجوز بیمارستان ۶۷ تختخوابی آنهم غیر دانشگاهی یعنی به صورت خصوصی صادر شد که خواسته برحق مردم این شهرستان وجود بیمارستان دولتی در این شهرستان مرزی است که این موضوع در این دور از سفر پیگیری می شود.

  وی در ادامه از روسای ادارات خواست اولویت های مهم شهرستان در بخش های مختلف از جمله کشاورزی ، بهداشت و درمان ، معادن و آب و فاضلاب را شناسایی کرده و در سفر نماینده ویژه ریاست محترم جمهوری این مطالبات را مطرح کنند .

  عطاپور همچنین خاطر نشان کرد : لازم است روسای ادارات از مدیران کل خود اعتبارات سفر قبلی ریاست جمهوری را پیگیری کرده و هم پروژه های جدید خود را اعلام کنند تا پیگیری و مصوب شود.

  نویسنده: مهدی درخشانی/ سردبیر
  منبع: دیار آذربایجان :

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *