×
×

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری گفت :
درخواست تسهیلات برای ایجاد اشتغال خواسته مردم آذربایجان شرقی از رئیس جمهور

 • کد نوشته: 2489
 • خرداد ۲۲, ۱۴۰۲
 • 106 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : - تبریز : رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری گفت: مردم آذربایجان شرقی در حاشیه سفر رئیس جمهور به این استان بیشتر درخواست تسهیلات کردند تا بتوانند فعالیت‌های اقتصادی داشته باشند.
  درخواست تسهیلات برای ایجاد اشتغال خواسته مردم آذربایجان شرقی از رئیس جمهور

  به گزارش دیار آذربایجان : ، روز پنج شنبه ۱۲ خرداد بود که حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در بیست و سومین سفر استانی خود برای دومین بار به استان آذربایجان شرقی سفر کرد.

  دیدار با اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا و ایثارگران، نشست با جمعی از نخبگان، بهره‌برداری از مسیر ریلی بستان آباد – تبریز و ایستگاه خاوران از برنامه‌های ریاست جمهوری در این سفر بود.

  حجت‌الاسلام و المسلمین احمد صالحی رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه عمده موضوعات مطرح شده توسط مردم آذربایجان شرقی در تماس با مرکز ارتباطات در طی این سفر چه بوده است؛ گفت: موضوعات مردمی در همه سفرهای استانی متنوع است. ما ۳۰۰ عنوان موضوع دسته بندی کردیم و با تنوع در موضوعات در هر سفر استانی مواجه هستیم.

  وی با بیان اینکه تعداد فراوانی هر عنوان بر اساس نوع مشکلات و نیازها برای مردم هر استان متفاوت است؛ گفت: در استان آذربایجان شرقی برخلاف برخی از استان‌های دیگر درخواست تسهیلات بیش از درخواست مساعدت‌های مالی بود و مردم تبریز و استان آذربایجان شرقی بیشتر درخواست تسهیلات را مطرح کردند. مردم استان آذربایجان شرقی و خصوصاً شهر تبریز به عنوان شهر بدون تکدی‌گری شناخته می‌شود؛ در سفر استانی اخیر هم این مردم اصالت و صبوری مردانه خود را نشان دادند. مردم آذربایجان شرقی در حاشیه سفر رئیس جمهور به این استان بیشتر درخواست تسهیلات کردند تا بتوانند فعالیت‌های اقتصادی خود را داشته باشند و اشتغال ایجاد کنند.

  حجت‌الاسلام صالحی افزود: تعداد تماس‌های مردمی که در استان صورت گرفت در طول ۷۲ ساعت حضور ریاست جمهور و یک روز قبل از آقای رئیس جمهور ۸۶ هزار و ۶۷۹ تماس بوده است. همچنین ۱۸ هزار و ۷۴۱ ملاقات مردمی و چهره به چهره میان مردم استان آذربایجان شرقی و مسئولان دولت با حضور نمایندگان وزرا و معاونین دستگاه‌ها صورت گرفت.

  نویسنده: مهدی درخشانی/ سردبیر
  منبع: دیار آذربایجان :

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *