×
×

مدیرعامل سازمان در نشست معاونین توسعه مدیریت مناطق آزاد مطرح کرد؛
برقراری نظام تشویقی در منطقه آزاد ارس برای ایجاد انگیزه بین کارکنان

 • کد نوشته: 2692
 • مهر ۱۰, ۱۴۰۲
 • 137 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : : مجید کیانی در دومین نشست معاونین توسعه مدیریت و مدیران منابع انسانی و امور مالی دبیرخانه شورایعالی و سازمان‌های مناطق آزاد به میزبانی ارس، اظهار داشت: تدوین نظام‌نامه واحد برای ایجاد وحدت رویه در میان مناطق آزاد مفید خواهد بود اما برخی مناطق ناگزیر هستند از نظر ساختار تفاوت‌هایی با یکدیگر داشته باشند و با این وجود حدالامکان سطوح سازمانی مدیریت‌های مختلف باید نزدیک هم دیده شود.
  برقراری نظام تشویقی در منطقه آزاد ارس برای ایجاد انگیزه بین کارکنان

  به گزارش دیار آذربایجان :، مجید کیانی در دومین نشست معاونین توسعه مدیریت و مدیران منابع انسانی و امور مالی دبیرخانه شورایعالی و سازمان‌های مناطق آزاد به میزبانی ارس، اظهار داشت: تدوین نظام‌نامه واحد برای ایجاد وحدت رویه در میان مناطق آزاد مفید خواهد بود اما برخی مناطق ناگزیر هستند از نظر ساختار تفاوت‌هایی با یکدیگر داشته باشند و با این وجود حدالامکان سطوح سازمانی مدیریت‌های مختلف باید نزدیک هم دیده شود.

  رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس خاطرنشان ساخت: مدیریت طرح و برنامه در منطقه آزاد ارس به‌عنوان مغز سازمان در نظر گرفته شده و یک برنامه سه ساله در ارس تدوین و پس از تصویب در هیئت مدیره سازمان به تایید دبیر شورایعالی مناطق آزاد رسیده است. از این برنامه برش‌های یک ساله استخراج و توسط مدیریت طرح و برنامه در قالب برنامه و پروژه به واحدها ابلاغ شده و با برقراری نظام ارزیابی و تشویق، بین مدیریت‌ها جهت فعالیت انگیزه مضاعفی شکل گرفته است.

  مباحث مربوط به حقوق و مزایای کارکنان و سازوکار جذب و خروج نیرو از سازمان‌ها از دیگر موضوعات مطروحه توسط مجید کیانی در این نشست بود.

  نویسنده: مهدی درخشانی
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *