×
×

مدیرعامل سازمان در نشست معاونین توسعه مدیریت مناطق آزاد مطرح کرد؛
برقراری نظام تشویقی در منطقه آزاد ارس برای ایجاد انگیزه بین کارکنان

 • کد نوشته: 2692
 • مهر ۱۰, ۱۴۰۲
 • ۰
 • دیار آذربایجان : مجید کیانی در دومین نشست معاونین توسعه مدیریت و مدیران منابع انسانی و امور مالی دبیرخانه شورایعالی و سازمان‌های مناطق آزاد به میزبانی ارس، اظهار داشت: تدوین نظام‌نامه واحد برای ایجاد وحدت رویه در میان مناطق آزاد مفید خواهد بود اما برخی مناطق ناگزیر هستند از نظر ساختار تفاوت‌هایی با یکدیگر داشته باشند و با این وجود حدالامکان سطوح سازمانی مدیریت‌های مختلف باید نزدیک هم دیده شود.
  برقراری نظام تشویقی در منطقه آزاد ارس برای ایجاد انگیزه بین کارکنان

  به گزارش دیار آذربایجان، مجید کیانی در دومین نشست معاونین توسعه مدیریت و مدیران منابع انسانی و امور مالی دبیرخانه شورایعالی و سازمان‌های مناطق آزاد به میزبانی ارس، اظهار داشت: تدوین نظام‌نامه واحد برای ایجاد وحدت رویه در میان مناطق آزاد مفید خواهد بود اما برخی مناطق ناگزیر هستند از نظر ساختار تفاوت‌هایی با یکدیگر داشته باشند و با این وجود حدالامکان سطوح سازمانی مدیریت‌های مختلف باید نزدیک هم دیده شود.

  رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس خاطرنشان ساخت: مدیریت طرح و برنامه در منطقه آزاد ارس به‌عنوان مغز سازمان در نظر گرفته شده و یک برنامه سه ساله در ارس تدوین و پس از تصویب در هیئت مدیره سازمان به تایید دبیر شورایعالی مناطق آزاد رسیده است. از این برنامه برش‌های یک ساله استخراج و توسط مدیریت طرح و برنامه در قالب برنامه و پروژه به واحدها ابلاغ شده و با برقراری نظام ارزیابی و تشویق، بین مدیریت‌ها جهت فعالیت انگیزه مضاعفی شکل گرفته است.

  مباحث مربوط به حقوق و مزایای کارکنان و سازوکار جذب و خروج نیرو از سازمان‌ها از دیگر موضوعات مطروحه توسط مجید کیانی در این نشست بود.

  نویسنده: مهدی درخشانی
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *