×
×

کارگران کارخانه «تکدانه» مرند خواستار اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل شدند

 • کد نوشته: 2766
 • آبان ۳, ۱۴۰۲
 • 247 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : : کارگران کارخانه «تکه‌دانه» مرند، خواستار اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل برای افزایش دستمزدها شدند.
  کارگران کارخانه «تکدانه» مرند خواستار اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل شدند

  به گزارش دیار آذربایجان :، امروز تعدادی از کارگران کارخانه «تکدانه» مرند به علت اجرا نشدن طرح طبقه‌بندی مشاغل برای افزایش دستمزدها ساعتی دست از کار کشیدند.

  این گروه از کارگران با بیان اینکه در قانون کار بر الزامی بودن اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل در کارگاه‌های بالای ۵۰ نفر تاکید شده با این حال اجرای این طرح در شرکت ما همچنان مسکوت  مانده است.

  این گزارش حاکی است، کارگران معترض که در محوطه کارخانه تجمع کرده بودند، با حضور مسؤولان اداره کار شهرستان مرند و کارخانه در جمع معترضان کارگران  و وعده براجرایی این طرح به سرکار بازگشتند.

   محمدزاده، رئیس اداره کار شهرستان مرند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه  ۱۷ مهر امسال با کارگران معترض کارخانه «تک‌دانه» شهرستان مرند به توافق رسیده بودیم تا دو ماه آینده طرح طبقه‌بندی مشاغل به منظور افزایش دستمزدها در این کارخانه اجرایی شود اما با این وجود کارگران این کارخانه امروز در محوطه این کارخانه باز بر این مسئله معترض بوده و تجمع کردند.

  وی گفت: امروز در مذاکره با کارگران معترض مقرر شد کارفرما تا یک هفته آینده طبقه‌بندی مشاغل را در این واحد تولیدی اجرایی کند.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *