×
×

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز :
کرایه تاکسی در تبریز ۴۵ درصد افزایش یافت

 • کد نوشته: 2974
 • فروردین ۱, ۱۴۰۳
 • 71 بازدید
 • ۰
 • مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز اعلام کرد: قیمت کرایه های تاکسی در این کلانشهر از ابتدای امسال نسبت به سال گذشته ۴۵ درصد افزایش یافت.
  کرایه تاکسی در تبریز ۴۵ درصد افزایش یافت

  به گزارش دیار آذربایجان :، عبدالرحیم قاصدی روز چهارشنبه افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها و شرکت های حمل و نقل درون شهری در سال جدید را مصوبه شورای اسلامی شهر اعلام و اظهار کرد: این مصوبه به تایید فرمانداری شهرستان تبریز نیز رسیده است.

  وی یادآور شد: اجرای مصوبه یاد شده مبنی بر افزایش نرخ کرایه های تاکسی از امروز/ اول فروردین ماه سال ۱۴۰۳ / اجرایی می شود.

  قاصدی ادامه داد: به منظور آگاهی شهروندان از نرخ‌های جدید، کرایه‌های مصوب در مسیرهای مختلف شهر با نصب بنر در ایستگاه های تاکسی در خطوط مختلف که با مبدا و مقصد مشخص تعیین شده دارند، اطلاع رسانی خواهد شد.

  وی اضافه کرد: گشت های انتظامی و عوامل سازمان تاکسیرانی تبریز به صورت محسوس و نامحسوس در این زمینه نظارت دارند و رانندگان تاکسی نیز ملزم به رعایت فیمت های جدید هستند.

  قاصدی گفت: واحد رسیدگی به شکایات مردمی سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز با شماره تلفن ۳۴۷۶۰۲۹۲ آماده پاسخگویی به شکایات احتمالی شهروندان در این خصوص است.

  به گزارش ایرنا، در حال حاضر تعداد تاکسی های کلانشهر تبریز ۱۰ هزار و ۸۳۳ دستگاه است که به طور معمول ۱۰ درصد آنها همواره بنا به دلایلی غیرفعال هستند.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *