×
×

وضعیت جوی هشت شهر پرتردد کشور از فردا تا اول فروردین  

 • کد نوشته: 3758
 • فروردین ۲۰, ۱۴۰۳
 • 30 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای وضعیت جوی شهرهای پرتردد کشور طی روزهای دوشنبه تا چهارشنبه( ۲۸ اسفند تا اول فروردین) را تشریح و اعلام کرد که وضعیت جوی بیشتر این مناطق نیمه ابری تا ابری و گاهی با وزش باد و رگبار و رعد و برق همراه خواهد بود.

  وضعیت جوی هشت شهر پرتردد کشور از فردا تا اول فروردین  
  به گزارش دیار آذربایجان، آسمان تهران روز دوشنبه (۲۸ اسفند) نیمه ابری و غبار صبحگاهی، به‌تدریج  ابری، در بعضی ساعات رگبار باران، گاهی وزش باد و برای روز سه‌شنبه (۲۹ اسفند) ابری، در بعضی ساعات بارش باران و گاهی رگبار رعد و برق و افزایش باد پیش‌بینی می‌شود.
  وضعیت جوی تهران چهارشنبه (اول فروردین ماه) نیمه‌ابری تا ابری، در بعضی ساعات بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهد بود.
  وضعیت جوی اصفهان نیز فردا (۲۸ اسفند) صاف، در بعد از ظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد ملایم و و پس‌فردا (۲۹ اسفند) قسمتی ابری، به‌تدریج ابری، گاهی مه‌آلود، در شب بارش بارات خواهد بود. چهارشنبه (اول فروردین) نیمه‌ابری، در صبح بارش پراکنده و وزش باد شدید با احتمال طوفان وگرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.
  وضعیت جوی کرج طی روز(۲۸ اسفند) نیمه ابری تا ابری، وزش باد، در اواخر وقت بارش پراکنده و در روز (۲۹ اسفند) نیمه ابری تا ابری، وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق خواهد بود. چهارشنبه (اول فروردین) نیمه ابری، در بعضی ساعات وزش باد و بارش پراکنده، به‌تدریج کاهش ابر پیش‌بینی می‌شود.
  آسمان گرگان نیز فردا (۲۸ اسفند) صاف تا قسمتی ابری، همراه با افزایش دما و وزش باد و پس فردا (۲۹ اسفند) صاف تا قسمتی ابری، به‌تدریج افزایش ابر، در شب بارش باران، در ارتفاعات بارش پراکنده برف و مه آلود خواهد بود.
  آسمان گرگان چهارشنبه (اول فروردین) ابری، همراه با بارش بارا و مه‌آلود و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
  آسمان ساری فردا (۲۸ اسفند) نیمه ابری، اواخر وقت افزایش ابر و وزش باد و پس فردا (۲۹ اسفند) نیز نیمه ابری، گاهی افزایش ابر، اواخر وقت بارش باران و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
  وضعیت جوی این شهر چهارشنبه (اول فروردین) ابری، همراه با بارش باران و وزش باد خواهد بود.
  آسمان تبریز طی  از ۲۸ اسفند تا اول فروردین نیمه ابری تا ابری، گاهی وزش باد و رقیق پیش‌بینی می‌شود.
  وضعیت جوی اهواز فردا (۲۸ اسفند) صاف تا قسمتی ابری، به‌تدریج ابری و احتمال  رگبار و رعد و برق و وزش باد و  پس‌فردا (۲۹ اسفند) قسمتی ابری تا ابری، همراه با رگبارو  و رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.
  آسمان اهواز چهارشنبه (اول فروردین) صاف تا نیمه‌ابری و احتمال رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهد بود.
  وضعیت جوی بندرعباس (۲۸ اسفند) قسمتی ابری همراه با غبار محلی، در بعدازظهر وزش باد و طی پس فردا (۲۹ اسفند) قسمتی ابری، همراه با غبار محلی و وزش باد در بعد از ظهر افزایش ابر خواهد بود.
  آسمان بندرعباس چهارشنبه (اول فروردین) نیمه ابری، همراه با مه رقیق و غبار محلی، احتمالا بارش پراکنده باران و در بعد از ظهر افزایش باد پیش‌بینی می‌شود.
  انتهای پیام/
  منبع: دیار آذربایجان
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *