×
×

جابجایی بیش از یک میلیون تن کالا از شهرستان نمین

 • کد نوشته: 4314
 • فروردین ۲۹, ۱۴۰۳
 • 46 بازدید
 • ۰
 • رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان نمین از جابجایی بیش از ۱ میلیون تن کالا از این شهرستان در سال گذشته خبرداد.
  جابجایی بیش از یک میلیون تن کالا از شهرستان نمین

  مهدی آزاد در بازدید از شرکت‌های حمل ونقل کالا با بیان اینکه این میزان کالا توسط ۲۴ شرکت فعال حمل شده افزود:در این مدت حدود ۴۸ هزار برگ بارنامه نیز صادر شده است.

  او با اشاره به اینکه در مدت یاد شده ۱۲ هزار و ۱۸۹ نفر مسافر نیز از شهرستان نمین به مقاصد مختلف جابجا شده تصریح کرد: در این شهرستان ۲ شرکت مسافربری به مردم و مسافران ارائه خدمات می‌کنند.

  رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان نمین حفاظت و صیانت از حریم راه‌ها را بعنوان سرمایه ملی خط قرمز راهداری دانست و گفت:با حضور ۴۱۰ مورد گشت حریم جهت جلوگیری از تجاوز به حریم راه ۵۶ مورد ساخت و ساز غیر مجاز شناسایی و متوقف شده، ۲۲ مورد درختکاری غیر مجاز جمع آوری و همچنین با اخذ ۲۷ مورد دستور قضایی نسبت به رفع آثار تجاوز به حریم در حوزه استحفاظی این شهرستان اقدام شده است.

  آزاد در سال گذشته خط کشی ۲۴۵ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی شهرستان نمین را یادآور شدو اظهار کرد:در مدت یاد شده با استفاده از ۲ هزار و ۷۰۰ تن آسفالت سرد و گرم محور‌های مواصلاتی این شهرستان توسط راهداران لکه گیری شده است.

  او در این مدت از تسطیح و رگلاژ حدود ۳۸۰ کیلومتر از حریم راه و جاده شنی این شهرستنان خبرداد و خاطرنشان شد:در این مدت راهداران ۱۶۲ کیلومتر عملیات شانه سازی انجام داده اند.

  رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان نمین پاکسازی ۱۶۴۰ متر مکعب کانال، اصلاح و بازسازی ۱۸۵ شاخه گاردریل، ایمن سازی ۱۱۵ مورد تیر‌های روشنایی با دپو خاکریز، رنگ آمیزی ۳۶۰ متر مربع سرعت کاه‌ها، جمع آوری و باز سازی ۲۴۵ عدد تابلو‌های فرسوده، شستشوی ۵۴۸۰ عدد تابلو، ریزش برداری ۳۰۰ کامیون، پاکسازی ۲۴۲ کیلو متر زباله و حمل ۱۶۲۰ کامیون مصالح را از دیگر اقدامات راهداران در سال گذشته برشمرد.

  آزاد با بیان اینکه راهداری شهرستان نمین مسئولیت نگهداری از ۳۶۷ کیلومتر راه ارتباطی را برعهده داردگفت: از این مقدار ۴۵ کیلومتر راه اصلی، ۳۶ کیلو متر راه فرعی، ۱۹۲ راه آسفالته روستائی، ۳۴.۵ کیلومتر راه شنی و خاکی و ۶۰ کیلومترنیز راه مرزی است.

   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *