×
×

جابجایی حدود ۱ هزار و ۵۰۰ نفر مسافر از شهرستان نمین

 • کد نوشته: 4515
 • اردیبهشت ۴, ۱۴۰۳
 • 29 بازدید
 • ۰
 • رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان نمین گفت:حدود ۱ هزار و ۵۰۰ نفر مسافر در ۱ ماهه گذشته از شهرستان نمین به مقاصد مختلف جابجا شده است.
  جابجایی حدود ۱ هزار و ۵۰۰ نفر مسافر از شهرستان نمین

  مهدی آزاد در بازدید از شرکت‌های مسافربری این شهرستان با بیان اینکه این تعداد مسافر توسط ۲ شرکت مسافربری از شهرستان نمین جابجا شده اند افزود:در مدت یاد شده ۷۹ هزار تن کالا از این شهرستان جابجا شده است.

  او با اشاره به اینکه ۲۵ شرکت حمل ونقل کالا در این شهرستان در حال فعالیت و خدمات رسانی به مردم هستند تصریح کرد: در این مدت ۳ هزار و ۲۷۶ برگ بارنامه در شهرستان نمین صادر شده است.

  رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان نمین در ۱ ماهه گذشته تسطیح و رگلاژ ۲۵ کیلومتر از حریم راه و جاده شنی این شهرستان را توسط راهداران یادآور شد و اظهار کرد: در مدت یاد شده راهداران ۱۰ کیلومتر عملیات شانه سازی انجام داده اند.

  آزاد در این مدت از لکه گیری محور‌های مواصلاتی شهرستان نمین با استفاده از ۱۳ تن آسفالت سرد و گرم خبرداد و خاطرنشان شد: راهداران ۱۲۰ متر مکعب پاکسازی کانال انجام داده اند.

  او حفاظت و صیانت از حریم راه‌ها را بعنوان سرمایه ملی خط قرمز راهداری دانست و گفت: با انجام ۲۰ مورد گشت حریم جهت جلوگیری از تجاوز به حریم ۱۵ مورد ساخت و ساز غیر مجاز شناسایی و متوقف شده و همچنین با اخذ ۱ مورد دستور قضایی نسبت به رفع آثار تجاوز به حریم در حوزه استحفاظی این شهرستان اقدام شده است.

  رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان نمین انجام ۹۵ مورد گشت راهداری، نصب ۱۰ مورد استوانه ایمنی در دماغه پر برخورد، رنگ آمیزی ۱۰۰ عدد پایه تابلو، جمع آوری و باز سازی ۱۰ عدد تابلو‌های فرسوده، شستشوی ۶۶۰ عدد تابلو، پاکسازی ۸۰ کیلو متر زباله و حمل ۸۰ کامیون مصالح را از دیگر اقدامات مهم راهداران در یک ماهه گذشته برشمرد.

  آزاد با بیان اینکه راهداری شهرستان نمین مسئولیت نگهداری از ۳۶۷ کیلومتر راه ارتباطی را درحوزه شهرستان نمین برعهده دارد افزود: از این مقدار ۴۵ کیلومتر راه اصلی، ۳۶ کیلو متر راه فرعی، ۱۹۲ راه آسفالته روستائی، ۳۴.۵ کیلومتر راه شنی و خاکی و ۶۰ کیلومتر نیز راه مرزی است.

   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *