×
×

افزایش خطوط تولید تراکتور‌های ایرانی در خارج از کشور

 • کد نوشته: 4926
 • اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۳
 • 24 بازدید
 • ۰
 • مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی ایران دارای ۲ خط تولید در ونزوئلا و تاجیکستان است که به زودی در ۲ کشور دیگر نیز خط تولید تراکتور‌ راه اندازی می‌شود.
  افزایش خطوط تولید تراکتور‌های ایرانی در خارج از کشور

   وحیدزاده گفت: در خطوط تولید جدید ۲۲ مدل سایت تبریز تولید می‌شود که به نیاز بازار‌های داخلی خود کشور‌هایی که خطوط راه اندازی می‌شود پاسخگو خواهد بود و همچنین به کشور‌های همجوار آنها صادر خواهد شد.

  وی با اشاره به اینکه از نظر کمی و کیفی تراکتور‌های گروه تراکتورسازی ایران که با عنوان نام تجاری جمهوری اسلامی ایران در بازار‌های جهانی شناخته می‌شوند در رده ۱۵ کشور اول دارنده این صنعت قرار دارد اظهار کرد: صادرات به ۲۵ کشور دنیا و کسب استاندارد‌های بسیاری از کشور‌های دنیا دلیلی بر این ادعا است در حالی که تراکتورسازی ایران به عنوان معدود صنایع ایران جزو فهرست تحریم مستقیم آمریکا قرار دارد.

  وحیدزاده خاطرنشان کرد: قیمت رقابتی و بهره وری که با استفاده از توانمندی‌های بالقوه گروه تراکتورسازی به دلیل وجود بیشتر صنایع از جمله ریخته گری، موتورسازی، قطعه سازی و سایر صنایع مرتبط و همچنین کارکنان متخصص به دست آمده تراکتور‌های ایرانی را برای حضور در بازار‌های جهانی مزیت دار کرده است.

  وی ادامه داد: تراکتورسازی ایران در کشور‌های منطقه غرب آسیا بدون رقیب و یکه تاز میدان به دلایل کیفیت و قیمت مناسب شناخته شده است.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *