×
×

تمدید مهلت مزایده معادن آذربایجان غربی

 • کد نوشته: 4934
 • اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۳
 • 25 بازدید
 • ۰
 • مهلت شرکت در مزایده عمومی ۲۸۹ محدوده اکتشافی و معدنی آذربایجان غربی تمدید شد.
  تمدید مهلت مزایده معادن آذربایجان غربی

  معاون امور معادن و صنایع معدنی اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: مهلت مزایده ۲۸۹ محدوده اکتشافی و معدنی استان تا ۲۶ اردیبهشت ماه امسال بود که به علت شمار زیاد محدوده‌های معدنی، گستردگی و پراکندگی آنها و همچنین واگذاری حداکثری به واجدان شرایط، تمدید شد.

  جلال دسترنج افزود: این مزایده شامل ۸۷ محدوده اکتشافی، ۱۱۳ محدوده اکتشافی دارای پروانه اکتشافی، ۷۴ معدن دارای پروانه بهره برداری، ۱۳ معدن دارای گواهی نامه کشف و ۲ محدوده دارای مجوز برداشت است که به متقاضیان واجد شرایط واگذار می‌شود.

  وی گفت: متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات، دریافت اسناد و لیست و نقشه معادن موضوع مزایده، به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ایران) به آدرس setadiran.ir مراجعه کنند.

  معاون امور معادن و صنایع معدنی اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: متقاضیان باید حداکثر تا ۹ خرداد ماه نسبت به اخذ مدارک و مستندات لازم از سامانه ستاد اقدام و حداکثر تا ساعت ۱۲ نوزدهم خرداد ماه پیشنهادات قیمت خود را از طریق همان سامانه ارسال و اصل مدارک مربوط به واریزی سپرده شرکت را تحویل دبیرخانه اداره کل صنعت، معدن و تجارت نمایند.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *