×
×

ساخت ۷ باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی در جنوب آذربایجان غربی

 • کد نوشته: 5148
 • اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۳
 • 16 بازدید
 • ۰
 • سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب از احداث ۷ باب جایگاه سوخت (مایع و CNG) درشهرستان‌های جنوب استان خبر داد.
  ساخت ۷ باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی در جنوب آذربایجان غربی

  ابراهیم پوریزدانی گفت : در راستای توسعه زیرساخت‌های منطقه، کاهش مدت زمان انتظار سوخت‌گیری در جایگاه‌ها و نیز ارائه خدمات مطلوب به هموطنان و مردم شریف درجنوب استان آذربایجان غربی  تعداد هفت باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی ( مایع و CNG )در شهرستان‌های میاندوآب،بوکان ،مهاباد،نقده شاهین دژ و پیرانشهر با اعتباری بالغ بر۷۰۰میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در حال ساخت است  .
  سرپرست منطقه میاندوآب افزود: این جایگاهها  پیشرفت فیزیکی متوسط   بالای۷۰درصدی  دارند و با بهره برداری از این جایگاه‌ها در سال جاری شرایط مناسبی در عرضه فرآورده‌های نفتی در این منطقه فراهم می شود.
  وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی  ۸۰ درصدی تعداد سه باب از جایگاههای CNG  و ۵۵درصدی چهارباب  جایگاه عرضه بنزین ونفتگاز تصریح کرد:با بهره برداری از این جایگاهها تعداد جایگاه‌های عرضه فرآورده های نفتی در سطح منطقه میاندوآب به ۱۱۱باب خواهد ‌رسید.
  پوریزدانی در ادامه گفت:باتوجه به استقبال عمومی شهروندان در خصوص استفاده از سوخت پاک وهمچنین صرفه جویی در مصرف بنزین روزانه به صورت میانگین حدود ۵۳۰ هزار متر مکعب گاز طبیعی در منطقه میاندوآب مصرف می‌شود و با بهره برداری از جایگاه‌های CNG در حال ساخت ۵۵۰هزار متر مکعب در ساعت به میزان توزیع روزانه گاز طبیعی در این منطقه افزوده خواهد شد.
  وی درپایان با اعلام اینکه ۵۹ جایگاه CNG در منطقه میاندوآب در حال حاضر به توزیع سوخت فعالیت دارندگفت:این تعداد شامل ۳۰باب جایگاه CNG تک منظوره و۲۹  باب جایگاه دو منظوره است که به صورت شبانه روزی در امر توزیع سوخت پاک  سی ان جی فعالیت دارند.

   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *