×
×

برگزاری دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه فرهنگیان اردبیل

 • کد نوشته: 5513
 • خرداد ۸, ۱۴۰۳
 • 20 بازدید
 • ۰
 • دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در قالب طرح «حامیم ۳» به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل برگزار شد.
  برگزاری دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه فرهنگیان اردبیل

  در این دوره که ظهر سه شنبه و با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد، اساتید برجسته و توانمند استانی و ۸۵ نفر از دانشجومعلمان خواهر و برادر در سالن همایش پردیس علامه طباطبایی اردبیل دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی را سپری کردند.

   در این مراسم مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل با تسلیت شهادت رئیس‌جمهور کشور و همراهان ایشان ویژگی‌های اخلاقی، خدمات و دستاورد‌های دوران ریاست جمهوری سیدالشهدای خدمت آیت الله رئیسی و همراهانش را یادآور شد و اظهار کرد: طرح حامیم به منظور عمل به مطالبات مقام معظم رهبری در خصوص حلقه‌های میانی است که امسال سومین سال برگزاری این طرح در کلیه دانشگاه‌های کشور می‌باشد.

  حجت الاسلام حمیدوند خاطرنشان کرد: این طرح با هدف آگاهسازی و آماده سازی دانشجویان برای حضور بهتر و موثرتر در جامعه اجرا می‌شود تا بتوانند در فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه ورود پیدا کنند.

   او تقویت انگیزه برای نقش‌آفرینی و حضور میدانی در دانشگاه‌ها، امیدآفرینی و تقویت نشاط و روحیه‌ی فعالیت‌های جمعی، استعدادسنجی و بهره حداکثری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های دانشجویان را از جمله اهداف طرح حامیم برشمرد.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *