×
×

استان اردبیل در اجرای طرح هادی رتبه ممتاز کشور را دارد

 • کد نوشته: 5637
 • خرداد ۱۳, ۱۴۰۳
 • 21 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: بنیاد مسکن اردبیل در اجرای طرح هادی رتبه ممتاز کشور را دارد.
  استان اردبیل در اجرای طرح هادی رتبه ممتاز کشور را دارد

  حامد کیخسروی با اشاره به نیاز بالای اعتباری برای اجرای طرح‌های هادی روستایی گفت: به رغم محدودیت منابع اعتباری، طرح هادی روستایی طی امسال در ۲۰۰ روستای این استان به اجرا در می‌آید.
  مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل همچنین از اجرای ۲۴۰ طرح. عمرانی در قالب طرح هادی و چند طرح عمرانی دیگر در روستا‌های استان اردبیل در سال گذشته خبر داد و افزود: برای اجرای این طرح‌ها در مجموع سه هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شد.
  به گفته او، با اجرای این طرح و با صرف این منابع اعتباری، ۷۳۰ هزار متر مربع از معابر روستایی در استان اردبیل آسفالت‌ریزی شده و ۸۰۰ هزار متر مربع از معابر نیز زیرسازی و آسفالت‌ریزی شد.
  کیخسروی با اشاره به مطالعه و تهیه طرح هادی برای یک هزار و ۵۰ روستای بالای ۲۰ خانوار استان اردبیل ادامه داد: علاوه بر این تعداد، طرح هادی برای ۲۰۰ روستای زیر ۲۰ خانوار استان تهیه شده است.
  او اظهار کرد: طبق قانون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تعهد دارد که امسال نیز طرح هادی تهیه شده ۱۰۲ روستای بالای ۲۰ خانوار استان را بازنگری کند که این تعهد تا آخر امسال اجرا می‌شود.
  مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل بازنگری طرح هادی روستا‌هایی را که طرح آنها بیش از ۱۰ سال پیش تهیه شده است، ضروری خواند و گفت: تاکنون بازنگری بیش از ۳۲۰ طرح هادی روستایی استان انجام شده است.
  او افزود: امسال با همکاری دهیاری‌ها معابر روستایی استان از محل تامین قیر رایگان دولتی آسفالت‌ریزی می‌شود.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *