×
×

جاسوس متواری در اردبیل دستگیر شد

 • کد نوشته: 5721
 • خرداد ۱۷, ۱۴۰۳
 • 16 بازدید
 • ۰
 • متهم متواری و تحت تعقیب وزارت اطلاعات که سابقه توهین به ائمه اطهار و مقدسات را داشته توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.
  جاسوس متواری در اردبیل دستگیر شد
  به نقل از مرکز رسانه دادستانی اردبیل، متهم متواری و تحت تعقیب وزارت اطلاعات با درایت دادستانی مرکز استان و اشرافیت سربازان گمنام امام زمان(عج) اداره‌کل اطلاعات، در اردبیل دستگیر شد.
   
  نامبرده از طریق یکی از شبکه‌های اجتماعی با افسران رده بالای سرویس جاسوسی موساد در ارتباط بوده و تحت پوشش فعالیت ویراستاری اقدام به جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز موساد از داخل کشور می‌نموده است.
   
  نامبرده به‌لحاظ تعقیب وزارت اطلاعات، پس از حضور در چندین استان به قصد اختفا و درنهایت خروج از کشور، به محض ورود به اردبیل با درایت دادستانی و دستورات قاطع قضایی صادره از سوی دادستان مرکز استان و اشرافیت اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات، طی عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.
   
  بنابر اعلام‌ مرکز رسانه دادستانی اردبیل، با دستگیری این فرد که اهل یکی از استان‌های جنوبی کشور می‌باشد، حساب‌های کاربری و اطلاعات مرتبط نامبرده از سوی سرویس‌ جاسوسی اسرائیل حذف گردیده است.
   
  گفته‌ می‌شود؛ خبر دستگیری وی در اردبیل، بلافاصله توسط چندین رسانه معاند برون مرزی به دنیا مخابره شده است.«حسین شنبه زاده» یکی از کاربرانی است که سابقه توهین به ائمه اطهار و مقدسات را داشته و با افسران رده بالای سرویس جاسوسی موساد در ارتباط بوده در اردبیل بازداشت شده و رسانه‌ها و عوامل معاند نیز برای اینکه وی را بی‌گناه جلوه دهد با نادیده گرفتن تحرکات وی دست به سفیدشویی اقدامات او زدند اما تحرکات این فرد هتاک آنقدر متعدد است که نمی‌توان آن را پنهان کرد.
   
  پس از اقدام ضدانقلاب برای بی‌گناه جلوه دادن «حسین شنبه‌زاده»‌ بود که کاربران فضای مجازی با انتشار پست‌های هتاکی وی در برابر این موج ایستادگی کردند و نشان دادند که فضای مجازی نسبت به این تحریفات بسیار آگاه و هوشیار است

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *